Християнські новини

Відбувся перший молитовний сніданок Державної кримінально-виконавчої служби

Перший молитовний сніданок Державної кримінально-виконавчої служби на тему «Молитва, що обʼєднує» відбувся у Києві 23 листопада. Ініціаторами зустрічі були Міністр юстиції України Олена Висоцька та виконавчий директор християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» В’ячеслав Когут.

Джерело: vsirazom

Одним із гостей молитовного сніданку був Міністр юстиції – Денис Малюська. Він не лише привітав учасників, а й долучився до молитви за Україну та знедолених під час російського вторгнення.

Участь у заході також взяли представники Міністерства юстиції України, Державної кримінально-виконавчої служби, Всеукраїнської Ради Церков та Релігійних Організацій, Міністерства оборони України, Міністерства охорони здоров’я, Національної Гвардії України, Офісу Генерального Прокурора України, народні депутати Верховної Ради України, капелани та громадські діячі.

В’ячеслав Когут, один з організаторів, поділився своїми враженнями про захід та атмосферу на молитовному сніданку.

«З першої хвилини ніхто навіть не дозволив собі щось їсти під час пісень прославлення. Ніхто не дозволив собі сидіти за столиком під час молитви. Подія була важливою по-своєму для кожного присутнього в залі. На одній сцені читали молитву священники, міністри, солдати. Люди різного рангу посвятили час для спільної молитви та спілкування».

Молитовний сніданок – це те, що сьогодні об’єднує нас силою молитви, людей різних національностей, релігій та політичних орієнтацій. Щороку молитовні сніданки об’єднують більше ніж 130 національностей з усіх континентів та нагадують учасникам: «Те, що об’єднує нас, значно більше того, що нас розділяє».

Читайте також:

Історія

У 1942 році в Сенаті та Палаті представників США були засновані групи духовного спілкування за сніданком. Базуючись на вченнях, принципах і особистостях Ісуса Христа, ця ініціатива почала спонтанно поширюватися з безпрецедентною швидкістю, задовольняючи потребу, яку люди з усіх верств суспільства в сучасному світі відчували вже давно. Тепер ця, здавалося б, проста ідея спільних зустрічей для взаємопідтримки, спілкування та пошуку кращого шляху стала основою для появи малих груп у багатьох країнах світу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button