Світ

ВООЗ опублікували доповідь про запобігання насильству над дітьми в інтернеті

Всесвітня організація охорони здоров’я випустила нову доповідь про запобігання насильству над дітьми в інтернеті. У ній розглядається дедалі більша потреба у практичних рекомендаціях щодо забезпечення безпеки дітей у всесвітній мережі.

Джерело: cne.news

Новий звіт присвячений двом формам онлайн-насильства, пише Helsinki Times. По-перше, це сексуальне насильство над дітьми, включно із грумінгом (завоювання довіри з метою подальшого скоєння дій насильницького характеру) та обміном зображеннями сексуального характеру. Другий – «кіберагресія та переслідування у формі кіберзалякування, кіберпереслідування, злому та крадіжки особистих даних».

Оскільки діти проводять все більше часу в інтернеті, дорослим необхідно подбати про їхню безпеку в інтернеті, каже Етьєн Круг, директор Департаменту соціальних детермінант здоров’я ВООЗ.

«Цей новий документ вперше містить чіткий напрямок для дій урядів, донорів та інших партнерів з розвитку», — додає він.

Соціальні навички

У доповіді наголошується на необхідності освітніх програм як для дітей, так і для їхніх батьків. У ній рекомендується школам викладати курси щодо цього питання, а також залучати до цього процесу батьків. Ці курси мають, наприклад, фокусуватися на соціальних навичках, таких як емпатія, управління емоціями та асертивність, пише ВООЗ на своєму сайті.

Крім того, вони будуть найбільш успішними, якщо будуть складатися з різних форматів, таких як відео, ігри та дискусії. Сексуальна освіта також допомагає знизити рівень фізичної та сексуальної агресії, пише ВООЗ.

Також звіт містить пропозиції щодо покращення роботи у сфері медіаосвіти. Наприклад, йдеться про те, що наявні програми запобігання насильству для дітей повинні включати онлайн-компоненти. Крім того, наявні навчальні матеріали часто зосереджуються на незнайомцях як на небезпеці. Це має змінитися, кажуть у ВООЗ. «За більшість злочинів винні знайомі та однолітки».

Читайте також: 

За словами ВООЗ, для урядів важливо знайти баланс між можливостями, які інтернет надає молодим людям, і небезпеками, які він несе з собою.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button