Home»Новини»В Україні хочуть змінити підлітковий вік

В Україні хочуть змінити підлітковий вік

26
Поширень
Pinterest WhatsApp

В Україні намагаються змінити підлітковий вік, якщо раніше він починався з 14 років, то тепер хочуть зробити з 10 років. У парламент подано законопроект, який стосується не тільки дозволу абортів дітям з 10 років, але і зміни статі-гендеру та іншого трактування педофілї.

В кінці 2019 року було подано законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації прав підлітків у сфері охорони здоров’я» (№2684), який зараз знаходиться на розгляді у профільному комітеті.

Про це журналістці Дніпро Час розповіли на прес-конференції в ІА «Міст-Дніпро».

У законопроекті змінять ряд понять, в тому числі збільшать підлітковий вік. Якщо раніше він починався з 14 років, то тепер хочуть зробити з 10.

«Даний законопроект, який передбачає вік підлітка з 10 до 18 років, не відповідає конвенції про права людини та біомедицину», –  зазначила адвокат Майя Сергєєва.

Варто зазначити, що законопроект ще не прийняли, тому лікарі зобов’язані брати дозвіл у батьків на аборт, якщо дитині ще немає 14 років. Якщо пацієнтці від 14, то вона має право сама вирішувати зберігати вагітність чи ні. Але якщо закон приймуть – необхідно пояснити дитині 10-12 років, що можливо доведеться зробити операцію, розповісти всі ризики й наслідки, які можуть виникнути.

«Я не знаю, яка дитина дасть на це згоду. Наші діти не знають, як вони влаштовані, а тут такі поняття», – розповіла експерт з дитячої та підліткової гінекології в Дніпропетровській області Тетяна Турович.

Наприклад, за 2016 2017 і 2018 року в Дніпропетровській області, було зроблено 19 абортів, коли пацієнткам було до 14 років і 264, у віці від 15 до 17 років. За три роки народили тільки 15 підлітків, яким не було ще 14 років, і 977 випадків, коли дівчатам було понад 15 років.

Джерело: dpchas.com.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

Грошові виплати для багатодітних та при народженні першої дитини у 2020: розмір та інструкція з отримання

Наступна Стаття

{:uk}Що загрожує біблійному душеопікунству?{:}{:ru}Что угрожает Библейскому душепопечению?{:}

1 Прокоментуйте

  1. Лев
    28.01.2020 в 08:09 — Відповіcти

    І знову оці певні – ліберально-збочені кола, підштовхувані з ЄС (“Гейропи”), намагаються накинути й нав’язати та “узаконити” (“легітимізувати”) в нашій державі деякі тамтешні – ґендерно-антилюдські поняття й порядки… 🙁

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *