Новини суспільстваХристиянські новини

В Україні хочуть змінити підлітковий вік

В Україні намагаються змінити підлітковий вік, якщо раніше він починався з 14 років, то тепер хочуть зробити з 10 років. У парламент подано законопроект, який стосується не тільки дозволу абортів дітям з 10 років, але і зміни статі-гендеру та іншого трактування педофілї.

В кінці 2019 року було подано законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації прав підлітків у сфері охорони здоров’я» (№2684), який зараз знаходиться на розгляді у профільному комітеті.
Про це журналістці Дніпро Час розповіли на прес-конференції в ІА «Міст-Дніпро».

У законопроекті змінять ряд понять, в тому числі збільшать підлітковий вік. Якщо раніше він починався з 14 років, то тепер хочуть зробити з 10.

«Даний законопроект, який передбачає вік підлітка з 10 до 18 років, не відповідає конвенції про права людини та біомедицину», –  зазначила адвокат Майя Сергєєва.

Варто зазначити, що законопроект ще не прийняли, тому лікарі зобов’язані брати дозвіл у батьків на аборт, якщо дитині ще немає 14 років. Якщо пацієнтці від 14, то вона має право сама вирішувати зберігати вагітність чи ні. Але якщо закон приймуть – необхідно пояснити дитині 10-12 років, що можливо доведеться зробити операцію, розповісти всі ризики й наслідки, які можуть виникнути.

«Я не знаю, яка дитина дасть на це згоду. Наші діти не знають, як вони влаштовані, а тут такі поняття», – розповіла експерт з дитячої та підліткової гінекології в Дніпропетровській області Тетяна Турович.

Наприклад, за 2016 2017 і 2018 року в Дніпропетровській області, було зроблено 19 абортів, коли пацієнткам було до 14 років і 264, у віці від 15 до 17 років. За три роки народили тільки 15 підлітків, яким не було ще 14 років, і 977 випадків, коли дівчатам було понад 15 років.

Джерело: dpchas.com.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. І знову оці певні – ліберально-збочені кола, підштовхувані з ЄС (“Гейропи”), намагаються накинути й нав’язати та “узаконити” (“легітимізувати”) в нашій державі деякі тамтешні – ґендерно-антилюдські поняття й порядки… :(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button