Християнські новини

Адміністрація Трампа скорочує 60 мільйонів доларів які мали йти на аборти

Департамент Охорони Здоров’я та Соціального Забезпечення адміністрації Трампа оприлюднив свою остаточну постанову, що змінює правила фінансування в рамках програми планування сім’ї Title X (ten)*, довгоочікувана дія, яка, як очікується, скоротить федеральні податкові пільги на аборти майже на 60 мільйонів доларів США, повідомляє Слово про Слово з посиланням на lifesitenews.com
Президент Дональд Трамп оголосив про ці заходи в травні минулого року, які вимагають, щоб установи, що забезпечують служби Title X, були фізично відокремлені від тих(служб), які здійснюють або направляють на аборти. За попередніми правилами, служби Title X та аборти могли «спільно розміщуватись» в одному і тому ж центрі, поки аборти фінансувались з приватних джерел. Тепер гроші будуть перенаправлені в Кваліфіковані  Медичні Центри Жіночого Здоров’я, які не беруть участі в абортах та значно перевищують чисельність пунктів Планованого Батьківства в Сполучених Штатах.
Відповідно до прес-релізу та інформаційного бюлетеня Міністерства Охорони Здоров’я та Соціальних Служб, опублікованому в п’ятницю, остаточне формулювання постанови вимагає: «чіткий фінансовий і фізичний поділ між проектами, що фінансуються Title X і програмами або установами, де аборт є методом планування сім’ї», забороняє: «направлення на аборт, як метод планування сім’ї», усуває: «вимогу, щоб працівники Title X, пропонували консультації та направлення на аборт» і вимагає: «більш повну звітність грантоотримувачів про субреципієнтів і більш ясну інформацію про неофіційне партнерство з довідково-інформаційними агенствами».
«Остаточна постанова вносить поправки в положення Title X, яке не було суттєво оновлено протягом майже двох десятиліть, і вносить помітні удосконалення, спрямовані на збільшення кількості обслуговуваних пацієнтів і підвищення якості їх обслуговування», – говориться в прес-релізі департаменту. «Департамент отримав і ретельно розглянув понад 500 000 коментарів, і вніс певні зміни в остаточну постанову в результаті розгляду цих коментарів».
«Ми дякуємо президенту Трампу за рішучі дії, спрямовані на те, щоб відокремити платників податків від великої індустрії абортів, очолюваної Планованим Батьківством», – відповіла президент Susan B. Anthony List** Марджорі Данненфелсер. «Проект «Захисти життя» не скорочує фінансування планування сім’ї ні на один цент, натомість надсилає податкові гроші організаціям, які надають медичне обслуговування жінкам, але не здійснюють аборти. Програма Title X не призначалася для того, щоб бути замаскованим фондом для  компаній, що роблять переривання вагітності бізнесом, таких як «Плановане батьківство», яка насильно забирає життя більше ніж 332 000 ненароджених дітей в рік і отримує майже 60 мільйонів доларів на рік за рахунок доларів платників податків Title X ».
У той час як зміна постанови стала гарною новиною для борців за життя, Планове Батьківство  залишається далеко не без засобів. Очікується, що в наступному році гігант абортів як і раніше отримає понад 500 мільйонів податкових доларів, згідно з його останнім щорічним звітом. Його фінансування в розмірі 563,8 млн. дол. США за останній фінансовий рік фактично збільшилася на 20,1 млн. дол. США в порівнянні з попереднім роком, незважаючи на те, що адміністрація Трампа відновлює і розширює заборону на іноземну допомогу групам, що підтримують аборти.
Нездатність колишньої більшості Республіканської партії позбавити фінансування Планове Батьківство протягом перших двох років правління президента залишається джерелом розчарування серед борців за життя, особливо зараз, коли контрольована демократами Палата представників може заблокувати законопроект про позбалення фінансування. Лідер більшості в Сенаті Мітч Макконнелл відхилив заклики прихильників борців за життя Палати представників переглянути тактику обструкції в Сенаті (філібастер), щоб прийняти законопроект проти абортів, а National Review**** повідомляє, що колишній спікер Палати представників Пол Райан недооцінив позбавлення фінансування «Планованого батьківства» під час переговорів про бюджет.

БІЛЬШЕ ПРО АБОРТИ:

Протягом наступних двох років, порядок денний у федеральному уряді спрямований проти абортів, в основному зосереджений на затвердженні в Сенаті, хотілось б сподіватись, налаштованих проти абортів суддів, прийняття законодавства, яке може бути не прийняте, але може включити до звіту(поставити на відлік) політиків, які виступають за аборти, і будь-які  адміністративні дії, які виконавча влада може зробити для регулювання і розслідування індустрії абортів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button