Новини суспільства

Проєкт «Подарунок неба» для діток, які проживають на окупованих територіях

У Тернополі Християнська молодь організувала Різдвяний проєкт «Подарунок неба» для діток, які проживають на окупованих територіях.

Джерело: zz.te.ua

«Ми не вперше реалізовуємо проєкт “Подарунок неба” у Тернополі. Вже декілька років ми виїжджаємо на Схід України із подарунками й різдвяною програмою для дітей та дорослих, – розповіла співкоординаторка Діна Мартинюк. – Даруючи діткам подарунки, волонтери розповідають їм про найважливіший подарунок у нашому житті, Ісуса Христа. Тому цей проєкт називається “Подарунок неба”.

«Неймовірно швидко плине час і вже скоро настане зима, а отже і свято Різдва Христового. Тому запрошуємо долучитися у цей передсвятковий період до проєкту “Подарунок Неба”»!

Читайте також: 

«Допомогти людям як фізично, так і духовно» – Дмитро Шакал розповів про проєкт «Крок вперед»

Волонтери МБО «Надія в дії» вже кілька років займаються організацією збору подарунків для дітей. І цього року подарунки у Тернополі збиратимуть до 15 листопада, долучитися до цієї  благодійної акції можуть усі охочі. Такі акції сприяють налагодженню комунікації між жителями західних та східних регіонів України, що важливо в такий час, вважають організатори.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button