Домашня»Новини»Трамп першим з президентів США відвідає марш за заборону абортів

Трамп першим з президентів США відвідає марш за заборону абортів

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

Президент США Дональд Трамп 24 січня виступить на щорічній акції за заборону абортів у Вашингтоні.  Про це Трамп написав у своєму Twitter, повідомляє eurointegration.com.ua.

“Побачимось у п’ятницю… Великий натовп!” — написав Трамп, ретвітнувши анонс “Маршу за життя”.

The New York Times зазначає, що свій допис Трамп зробив, коли в Сенаті розпочалися дебати у справі його імпічменту, і називає це жестом на підтримку євангелістів, які є ядром його консервативної бази.

Жоден президент особисто не був присутній на марші за всю його 47-річну історію. Колишні президенти-республіканці, можливо, і були схильні бути присутніми, але або за порадою співробітників, або за власним відчуттям вбачали в цьому занадто великий крок і замість цього демонстрували свою підтримку менш помітними способами.

Дональд Трамп досі висловлював свою підтримку активістам за заборону абортів лише опосередковано, приймаючи деяких учасників маршу в Білому домі.

Джерело: eurointegration.com.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Україна втратила 11 мільйонів громадян. Чи варто руйнувати сімейні цінності?

Наступна стаття

Сім'я — це чоловік і жінка. Навіщо в Раді з’явилося об'єднання за традицiйні цінності 

2 коментарі

 1. Лев
  24.01.2020 at 08:49 — Відповіcти

  В Києві нині щорічно, в червні (в певну суботу місяця), проходить марш на захист традиційної сім’ї і сімейних цінностей. Колона його учасників, а це в своїй більшості – віруючі різних конфесій – проходить центральними вулицями міста.
  Зазвичай, секулярно-світські ЗМІ обходять його практично (чи майже) повною МОВЧАНКОЮ!
  А от огидний і ганебний гей-парад (т. зв. “марш рівності”), який, до речі, також проходить в Києві, як правило, в червні, знаходиться в ЦЕНТРІ уваги цих ЗМІ – неначе подія надзвичайної національної ваги!!! А його учасниками – окрім ЛГБТ-активістів та інших аморальних збоченців – неодмінно стають відомі (ліберально-гомофільні) політики і громадські діячі, а також посли та дипломати багатьох “цивілізованих” країн тощо. І охороняють цю (перепрошую) наскрізь гидотну процесію до 6 тисяч (!) силовиків!!! 🙁
  Так от, я мрію і сподіваюсь, що, нарешті (і це – дай то Боже! – щоб сталося досить скоро), настане такий благословенний час, коли проведення в Україні таких дійств-збіговиськ різних запекло-аморальних і вкрай розтлінних елементів та їхніх адвокатів, лобістів і прибічників стане просто НЕРЕАЛЬНИМ і НЕМОЖЛИВИМ!
  І навпаки: на просімейні марші та інші подібні заходи в Україні збиратимуться і активно підтримуватимуть усі люди доброї волі. Включаючи перших керівників держави, численних депутатів усіх рівнів, держчиновників, політиків та громадських активістів і т. д. й т. п. І їх неодмінно й детально висвітлюватимуть всі національні, регіональні та місцеві ЗМІ. Амінь. 🙂

 2. […] Трамп першим з президентів США відвідає марш за заборо… […]

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *