Сім'я

В Україні 8 липня святкували День родини

8 липня українці відзначали День родини. Це є чудовим приводом нагадати про важливість сім’ї та про те, що вона належить до найважливіших суспільних та державних цінностей. Особливо зараз, під час повномасштабної війни в Україні, цей День мотивує до нашої перемоги.

Джерело: tsn.ua, dilovamova.com та Viber-група «Рух “Всі разом!”»

День родини на міжнародному рівні взяв свій початок ще у 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН, і відзначається 15 травня. Однак в Україні цей День святкують з 2012 року 8 липня.

Сім’я є осередком суспільства. Для кожного свідомого українця родина є важливою цінністю. Особливо в умовах війни українські воїни доводять це, захищаючи та виборюючи свободу своїм родинам.

Аби доказати важливість сім’ї, в Україні зародився найбільший в Європі національний рух «Всі разом – за сім‘ю!». Сотні тисяч українців виходять на площі своїх міст та сіл святкувати День родини.

Рух закликає творити Україну – країною щасливих родин. Активісти «Всі разом!» просять діяти разом для укріплення наших сімей та для спільної перемоги.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button