Блог Олега Олійника

+62 з 5 або «Ода вчителям»

Вчора мені повідомили важливу і дуже приємну для мене новину. Подзвонила методист з Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та сказала… Але, про це в кінці…

Спочатку про вчителів.

Роль вчителя у нашому житті

Після батьків вчителі є найважливішими людьми, які впливають на формування нашої особистості й на наше майбутнє життя. Саме вони беруть безпосередню участь у формуванні нашої особистості, нашого світогляду, закладають наші життєві цінності, поняття про етику і мораль…

Моя мама – вчитель музики. Ще у мене був вітчим – він також був учителем і навіть директором школи, в якій я навчався. Я бачив життя вчителів «зсередини».

Вчителі – це люди, які ніколи не зупиняються, постійно відкриті до нових знань, постійно підвищують свою кваліфікацію, прагнуть йти, а іноді бігти в ногу з часом, щоб передати найкращим чином дітям свої знання, а найкращі з них – правильні життєві цінності.

Вони витрачають багато фізичних і душевних сил, працюючи в школі з дітьми, і тому у них тривала відпустка. Майже все літо у відпустці – це те, що мені найбільше подобалося в маминій роботі.

Наперекір відпустці…

Цього літа, попри пору відпусток, я провів 4 тренінги для 140 вчителів 6 областей України. В кінці серпня до великої (понад 1300) команди вчителів і тренерів «Школи подружнього життя» приєдналися ще 62 вчителя з 5 областей.

Викликають особливу повагу вчителі, які під час своєї відпустки змогли витратити свій час, сили й навіть гроші, щоб пройти перепідготовку і стати сертифікованими фахівцями, що зможуть навчати старшокласників і студентів того, як їхні майбутні сім’ї побудувати міцними і щасливими. Це, мабуть, найголовніше, що вони можуть передати дітям в якості знань, а також в якості цінностей.

Важлива новина

Так ось важлива і приємна новина, про яку я писав спочатку. Виявляється, Програма «Школа подружнього життя» є єдиною Програмою, яка рекомендована МОН України для використання в 9-11 класах як курс морально-етичного спрямування і включена в перелік навчальної літератури, рекомендованої МОН України для використання в навчальних закладах у 2021/2022 навчальному році (лист МОН України від 09.08.2021 №1 / 9-404 – https://bit.ly/3jRNQcy (вкладка «Етика. Курси морально-етичного спрямування).

Дуже приємно, як автору Програми, отримати таке визнання на рівні Міністерства освіти і науки України. У планах – збільшити в рази кількість вчителів в кожній області, тому що якісні знання про сімейне життя − безцінні, і далеко не в кожній родині діти можуть їх отримати.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

Якщо Ви вчитель, то Ви можете пройти навчання онлайн, зареєструвавшись за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1gTd0-_7CizdzGnsOqy8yzl5IGBxHuiAvzv0A1BKaO-U/edit

ВІДГУКИ ВЧИТЕЛІВ

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Олег Олійник

Магістр освітніх, педагогічних наук, магістр богослов'я та християнської педагогіки, викладач закладів вищої освіти, викладач предметів духовно-морального спрямування, сімейний психолог. Автор двох програм "Школа подружнього життя", яки отримали грифи МОН України, автор та керівник Всеукраїнського проєкту "Школа подружнього життя", керівник ГО "Моє покоління", пастор церкви "Нове життя" (Краматорськ).

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button