Світ

Ліз Трасс йде у відставку з поста прем’єр-міністра

Ліз Трасс оголосила про свою відставку з поста прем’єр-міністра після всього 44 днів перебування на посаді.

Джерело: christiantoday.com

Її відставка в четвер робить її прем’єр-міністром, яка обіймала посаду найкоротший термін за історію Британії та завершує короткий, але бурхливий час на Даунінг-стріт, який сколихнувся катастрофічним міні-бюджетом і завершився відставкою її міністра внутрішніх справ і хаотичним голосуванням за фракінг.

Її наступника мають обирати протягом наступного тижня, але відставка Трасс викликала заклики лідерів Лейбористської партії, ліберал-демократів і Шотландську національну партію до негайних загальних виборів.

Вона залишатиметься при владі до обрання наступника.

У своїй заяві вона сказала: «Я прийшла на посаду в період великої економічної та міжнародної нестабільності. Сім’ї та компанії були стурбовані тим, як оплатити свої рахунки. Незаконна війна Путіна в Україні загрожує безпеці всього нашого континенту. І нашу країну надто довго стримував низький рівень економічного зростання.

Мене обрала Консервативна партія з дорученням змінити це. Ми оплатили рахунки за енергоносії та скоротили витрати на національне страхування. І ми виклали бачення економіки з низькими податками й високим темпом зростання, яка б скористалася перевагами свобод Brexit.

Однак я розумію, що, враховуючи ситуацію, я не можу виконати мандат, на який мене обрала Консервативна партія. Тому я поговорила з Його Величністю Королем, щоб повідомити його, що я подаю у відставку з поста лідера Консервативної партії.

Читайте також:

Сьогодні вранці я зустрілася з головою Комітету 1922, сером Гремом Брейді. Ми домовилися, що вибори керівництва будуть завершені протягом наступного тижня.

Це дозволить нам залишатися на шляху виконання наших фіскальних планів і підтримували економічну стабільність і національну безпеку нашої країни. Я залишатимуся прем’єр-міністром, доки не буде обраний наступник. Дякую».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Як для нас, в Україні, тут дуже важливо й необхідно, щоб – хто би конкретно надалі не очолив новий консервативний британський уряд – різнобічна й, насамперед, саме збройна підтримка й допомога ніяк не зменшувалися й не гальмувалися!
    А ще краще – аби дедалі невпинно зростали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button