Home»Новини»Сенат Каліфорнії закликає дотримуватися ЛГБТ способу життя

Сенат Каліфорнії закликає дотримуватися ЛГБТ способу життя

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

На початку цього тижня сенат Каліфорнії ухвалив резолюцію, в якій закликав усіх каліфорнійців – незважаючи на релігійні переконання – застосувати спосіб життя ЛГБТ.

Резолюція закликає “всіх каліфорнійців прийняти індивідуальні та соціальні переваги сімейного та громадського визнання а, релігійних лідерів – консультувати з питаннь ЛГБТ з точки зору любові, співчуття та знання психологічних та інших шкідливих наслідків терапії навернення …”

Хоча законопроект мав на меті “конверсійну терапію”, багато релігійних лідерів побоюються, що мова в резолюції може зашкодити їх свободі віросповідання.

Як раніше  повідомляв Крістіан Хедлайнез , Рассел Віллінгем, виконавчий директор міністерств нового творчості, сказав: “Я вважаю, що резолюція створює основу для подальших законів, які будуть криміналізувати діяльність пасторів, які будуть намагатися допомогти людям, які належать до ЛГБТ.

“До недавнього часу Перша поправка тлумачилися, що жодна релігія не може нав’язувати себе іншим релігіям”, – заявила сенаторка Демократичної партії Ханна Бет Джексон,  повідомляє  Christian Post . “[Що] треба мати релігійну свободу, щоб дискримінувати інших, це відносно нова концепція”.

Більше про спосіб життя ЛГБТ:

Однак, сенатор від республіканської партії Андреас Борхеас не погоджується, кажучи: “ми вступаємо на територію свободи слова, яка, на мою думку, повинна стосуватися всіх нас … Коли людина шукає терапії або настанови в релігійних лідерів, будь то мечеть, храм або церква, це приватне питання …”

Джерело: christianheadlines.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

Українці довіряють церкві в 4 рази більше ніж суду: дослідження

Наступна Стаття

Конфлікти на релігійному ґрунті, капеланська діяльність - зустріч Авакова з Радою церков

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *