Домашня»Новини»Експерт ООН: Закони основані на релігійній моралі мають бути скасовані

Експерт ООН: Закони основані на релігійній моралі мають бути скасовані

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

Спеціальний доповідач Ахмад Шахід прийшов до висновку, що закони, засновані на традиційній моралі, що мають релігійний характер, повинні бути скасовані, якщо вони суперечать думкам вчених з прав людини та експертів ООН, повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на lifesitenews.com.

Зі слів спеціального експерта ООН з питань свободи віросповідання, погляди правозахисних органів ООН повинні мати перевагу над основними віруваннями багатьох провідних світових релігій, якщо мова йде про закон і політику.

“Держави зобов’язані гарантувати всім, у тому числі жінкам, дівчатам та людям ЛГБТ +, рівне право на свободу віросповідання чи віри”, – сказав він, “в тому числі, створюючи сприятливе середовище, де можуть проявлятися плюралістичне та прогресивне саморозуміння”.

Для того, щоб забезпечити ці «саморозуміння», потрібно було б скасувати закони, що криміналізують аборт або різну сексуальну поведінку.

Шахід зазначив, що закони, що стосуються абортів та гомосексуальної поведінки, часто виникають через застосування релігійних вчень щодо святості життя, сім’ї та сексуальної моралі. Не маючи прямого заклику до основних світових релігій, таких як християнство чи іслам, змінити свої доктрини, він спробував розмежувати “патріархальну” та “гендерно рівну” інтерпретацію релігійних вчень. У звіті цитується робота науковців, які працювали над просуванням «прогресивних» переосмислень традицій віри, додаючи, що джерелом гендерного насильства чи дискримінації є не обов’язково релігії, а, скоріше, певні їх тлумачення, «які не захищені як такі.”

Поняття “права ЛГБТ +” – концепція, яка лише нещодавно увійшла до мови науковців, і яка не має міжнародного консенсусу, а тим більше формально прийнятого визначення, розглядається у звіті як даність. На противагу цьому, релігійні традиції, які датуються тисячами років, трактуються як підпорядковані. Спеціальний доповідач цитує “багатьох феміністок та науковців з прав людини”, стверджуючи, що “правила, що регулюють статус чоловіків і жінок, у тому числі при призначенні духовенства”, є не лише релігійними, а політичними, і тому “викликають занепокоєння держави і міжнародного законодавства про права людини».

Заява Ахмада Шахіда виглядає дуже дивною з огляду на те, що він мав би захищати свободу віросповідання у світі, а він закликає обмежити свободу релігії та свободу совісті на вимогу ідеологічно забарвлених “експертів ООН”.

Замість того, щоб зайнятися безпосередньою сферою відповідальності ООН втручається у справи незалежних держав своїми нездоровими ініціативами, пропагуючи й нав’язуючи антихристиянські ідеї. У той самий час, як переслідування на християн і далі зростає. У країнах, в яких ведеться спостереження, приблизно 260 мільйонів християн зазнають переслідувань, в той час як рік тому цей показник становив 245 мільйонів. Такими є дані оприлюдненого 15 січня 2020 року щорічного рапорту благодійної організації «Open Doors».

З матеріалами: lifesitenews.com та news.un.org

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

 

 

Попередня стаття

Євангеліє від бомжа

Наступна стаття

Бо кохання того варте!

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *