СвітХристиянські новини

В Індії натовп радикалів напав на християн, коли вони будували приміщення церкви

В Індії натовп радикалів напав на християн, коли вони будували приміщення церкви. Четвертого грудня 25 родин з церкви «Його благодаті» (His Grace Church) в селі в штаті Карнатака розчищали землю для будівництва будівлі церкви, коли на них напав натовп екстремістів на чолі з лідером місцевої партії Бхаратія Джаната (БДП),

Джерело: www.slovoproslovo.info з посиланням на persecution.org.

Як розповів пастор громади, за тиждень до цього християнам відключили воду через те, що вони не відреклися від своєї віри.

«Спочатку вони ображали мене і звинувачували в тому, що я нав’язую християнство жителям села проти їх волі, — сказав пастор церкви Раджа Бхові. – Потім пішли в будинки, де живуть прихожани церкви, і погрожували, що виженуть їх з села».

Коли місцева поліція дізналася про інцидент, пастору Бхові заборонили в’їзд в село. Представники влади пояснили це тим, що «його служіння викликає заворушення».

«Поліція дійшла до того, що звинуватила мене і членів моєї церкви в незаконній діяльності, — повідомив служитель. – Вони сказали, що ми можемо опинитися у в’язниці, якщо я буду продовжувати вести молитви в селі».

Лідер громади додав, що їхня церква — єдина християнська громада в усьому регіоні. За словами пастора, радикали продовжують тиснути на християнські сім’ї в селі тим, що не дають їм роботу.
По всій Індії індуїстські націоналісти використовують, брехливі  звинувачення в насильницькому наверненні й загрозі громадському порядку для переслідування християнських громад.

Індія займає 10-е місце в списку країн, які переслідують християн (World Watch List), складений правозахисною організацією Open Doors USA. У 2013 році вона була на 13-й позиції. З кожним роком після приходу до влади Нарендра Моді з БДП, становище погіршується.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button