Домашня » Новини » В Індії натовп радикалів напав на християн, коли вони будували приміщення церкви

В Індії натовп радикалів напав на християн, коли вони будували приміщення церкви

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

В Індії натовп радикалів напав на християн, коли вони будували приміщення церкви. Четвертого грудня 25 родин з церкви «Його благодаті» (His Grace Church) в селі в штаті Карнатака розчищали землю для будівництва будівлі церкви, коли на них напав натовп екстремістів на чолі з лідером місцевої партії Бхаратія Джаната (БДП), повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на persecution.org.

Як розповів пастор громади, за тиждень до цього християнам відключили воду через те, що вони не відреклися від своєї віри.

«Спочатку вони ображали мене і звинувачували в тому, що я нав’язую християнство жителям села проти їх волі, — сказав пастор церкви Раджа Бхові. – Потім пішли в будинки, де живуть прихожани церкви, і погрожували, що виженуть їх з села».

Коли місцева поліція дізналася про інцидент, пастору Бхові заборонили в’їзд в село. Представники влади пояснили це тим, що «його служіння викликає заворушення».

«Поліція дійшла до того, що звинуватила мене і членів моєї церкви в незаконній діяльності, — повідомив служитель. – Вони сказали, що ми можемо опинитися у в’язниці, якщо я буду продовжувати вести молитви в селі».

Лідер громади додав, що їхня церква — єдина християнська громада в усьому регіоні. За словами пастора, радикали продовжують тиснути на християнські сім’ї в селі тим, що не дають їм роботу.

По всій Індії індуїстські націоналісти використовують, брехливі  звинувачення в насильницькому наверненні й загрозі громадському порядку для переслідування християнських громад.

Індія займає 10-е місце в списку країн, які переслідують християн (World Watch List), складений правозахисною організацією Open Doors USA. У 2013 році вона була на 13-й позиції. З кожним роком після приходу до влади Нарендра Моді з БДП, становище погіршується.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

Відбувся Другий Молитовний сніданок Східного регіону України

Наступна Стаття

Хортицькі науковці реанімують пам'ять про протестантів-менонітів

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *