Новини суспільстваХристиянські новини

Відбувся Другий Молитовний сніданок Східного регіону України

12 грудня 2019 року в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В. Магара у Запоріжжі відбувся Другий Молитовний сніданок Східного регіону України. У заході взяли участь близько 200 осіб, серед яких керівники церков і релігійних організацій, керівництво міста, народні депутати та депутати місцевих рад усіх рівнів, громадські та культурні діячі, представники бізнесу, освітяни та науковці, військовослужбовці, капелани та волонтери.

Ведучими заходу стали керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко і координатор соціального відділу Всеукраїнського Собору, координатор регіонального молитовного сніданку Дмитро Матюхін.

Розпочався Молитовний сніданок із читання “Отче наш”. Під час Молитовного сніданку звучали молитви за мир, охорону кордонів, повернення окупованих земель і захист наших військових, молитви за життя, за  сім’ї, за сиріт та за благословення для України.

Варто зазначити, що благодійність є візитівкою всіх молитовних сніданків. Так, минулого року, в рамках Першого молитовного сніданку Східного регіону України, було зібрано кошти і придбано апарат для дезінфекції легенів дітей, хворих на туберкульоз. У цьому році учасники сніданку мали можливість допомоги багатодітним сім’ям, які взяли на виховання дітей-сиріт.

Також, особливим гостем молитовного сніданку став християнський виконавець Олександр Патліс.

Коментує подію організатор молитовного сніданку у Запоріжжі, координатор соціального відділу Всеукраїнського Собору Дмитро Матюхін:

Схожі статті

“Сьогодні дуже багато людей були вперше на такому Молитовному сніданку. І всі вони зазначили, що таких зустрічей, які би нас повертали до духовності, до вічних, духовних орієнтирів дуже не вистачає сьогоднішньому суспільству. Це ще раз підкреслює важливість проведення таких заходів. Адже саме молитва і духовні цінності здатні нас об’єднати і навести на правильних шлях, заспокоїти і дати надію.”

У своєму виступі голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок зазначив:

“Спільні молитовні сніданки − це дуже давня традиція Європи і Америки. Мені приємно, що і в Запоріжжі з’явилася така традиція. Подивіться навколо − тут зібралися дуже різні люди: військові, науковці, бізнесмени, активісти, посадовці. Ми єдині в думці, що нашій країні потрібен мир. Ми молимось і віримо у краще. Боже, допоможи Україні”.

Нагадаємо, що Національні молитовні сніданки в державних органах влади — традиція багатьох демократичних країн світу. Вже понад 68 років вони проходять в США, а також у Європарламенті, парламентах Німеччини, Великобританії та багатьох інших провідних країнах світу.

Понад 10 років в Україні проходять Національні молитовні сніданки під патронатом Голови Парламенту, за участю керівництва держави, провідних політиків, урядовців, дипломатів, бізнесменів, керівників християнських церков і релігійних організацій України.

З січня 2015 року відбуваються Молитовні сніданки і на регіональному рівні в обласних адміністраціях, обласних, міських і районних радах. Нині такі заходи регулярно відбуваються майже в усіх областях України.

Джерело: Собор

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Сповіщення: У Вашингтоні відбувся 68-й Національний молитовний сніданок США

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button