Домашня » Новини » В Індії християнина звинуватили у використанні влади для насадження християнства

В Індії християнина звинуватили у використанні влади для насадження християнства

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Лідер владної партії Індії звинуватив головного міністра штату Андхра-Прадеш, який став християнином, в тому, що він використовує свою владу для «насильницького навернення» до своєї віри.

На церемонії інавгурації в кінці жовтня лідер партії Бхаратія Джаната (БДП) Канна Лакшмі Нараяна заявив, що кількість релігійних навернень до християнства збільшилася з того часу, як партія «Конгрес молоді, праці та селянства» (YSR) прийшла до влади. Він звинуватив лідера партії «Конгрес YSR» і головного міністра штату Андхра-Прадеш Джаганмохана Редді в тому, що він планує знести всі індуїстські храми, повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на International Christian Concern.

Лідер БДП раніше часто звинувачував інших чиновників в масовому примусовому наверненню до християнства. Подібні твердження приводили до того, що християни та інші меншини зазнавали гонінь. За даними правозахисної групи Alliance Defending Freedom (ADF), християни в Індії пережили 247 напади тільки за перші вісім місяців 2019 року.

«Ми засуджуємо подібні звинувачення, тому що вони породжують розбіжності між представниками різних релігій, — заявив президент Глобальної ради індійських християн Саджан К. Джордж. – Згідно з переписом 2011 року, більшість населення в штаті Андхра-Прадеш – індуси (90,87%), за ними слідують мусульмани (7,32%) і християни (1,38%). З кожним роком християн стає менше».

Джерело: International Christian Concern

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

На сьогодні Біблія повністю перекладена майже на 700 мов – Wycliffe

Наступна Стаття

До Верховної Ради України внесли ряд законопроектів, які викликають тривогу

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *