СвітХристиянські новини

В Індії християнина звинуватили у використанні влади для насадження християнства

Лідер владної партії Індії звинуватив головного міністра штату Андхра-Прадеш, який став християнином, в тому, що він використовує свою владу для «насильницького навернення» до своєї віри.
На церемонії інавгурації в кінці жовтня лідер партії Бхаратія Джаната (БДП) Канна Лакшмі Нараяна заявив, що кількість релігійних навернень до християнства збільшилася з того часу, як партія «Конгрес молоді, праці та селянства» (YSR) прийшла до влади. Він звинуватив лідера партії «Конгрес YSR» і головного міністра штату Андхра-Прадеш Джаганмохана Редді в тому, що він планує знести всі індуїстські храми, повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на International Christian Concern.

Лідер БДП раніше часто звинувачував інших чиновників в масовому примусовому наверненню до християнства. Подібні твердження приводили до того, що християни та інші меншини зазнавали гонінь. За даними правозахисної групи Alliance Defending Freedom (ADF), християни в Індії пережили 247 напади тільки за перші вісім місяців 2019 року.

«Ми засуджуємо подібні звинувачення, тому що вони породжують розбіжності між представниками різних релігій, — заявив президент Глобальної ради індійських християн Саджан К. Джордж. – Згідно з переписом 2011 року, більшість населення в штаті Андхра-Прадеш – індуси (90,87%), за ними слідують мусульмани (7,32%) і християни (1,38%). З кожним роком християн стає менше».

Джерело: International Christian Concern

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!