Християнські новини

Китай: Діти не можуть стати християнами до 18 років

Нещодавнє придушення християнства в Китаї призвело до посилення застосування закону, який вже є в книгах:  діти та молодь не можуть навернутися до віри до 18 років.
Церкви в Китаї скасовують заняття недільних шкіл для дітей у світлі нового обмеження, повідомляє Mission Network News. 
«Одне з правил, яке завжди було в законі є те , що ви не можете здійснювати прозелітизм або ви не можете навернути до Бога когось  у віці до 18 років,» Ерік Бурклін з China Partner.
Раніше, за його словами, батьки “приводили своїх дітей до церкви, і багато церков розпочали те, що ми би назвали уроками недільної школи”.
“Вони використовуватимуть цей час, щоб навчати дітей віршів з Біблії та навчати їх християнським пісням тощо”, – сказав Бурклін.
Однак, тепер багато церков “було попереджені” китайським “Бюро з питань релігій”, що “ви більше не можете проводити уроки недільних шкіл у своїх церквах”, – сказав він.
“Вони навіть ставлять вивіски на вході деяких церков, щоб вказати на це”, – сказав Бурклін.
Це означає, що служіння YouthServeу китайського партнера- спрямоване на те, щоб навчити церковних лідерів як вести служіння для підлітків у віці від 13 до 18 років – “проблематичне”, повідомляє Mission Network News. 
Під час недавньої поїздки, сказав Бурклін, пастори підійшли до нього і сказали: “Будь ласка, ми більше не можемо запросити вас прийти і провести ці тренінги для молодіжного служіння для нас, оскільки нам потрібно дотримуватися виконання цього нового закону”.

Церкви в Китаї, за словами Буркліна, повинні бути творчими, якщо вони хочуть охопити дітей та підлітків за допомогою Євангелія.

Більше про придушення християнства в Китаї:

“Один із способів, яким ми навчилися також досягти цієї вікової групи, – це через батьків”, – сказав Бурклін  . “Коли ми розпочали ці шлюбні ретріти та консультування сімейних пар, [ми помітили, що] багато з цих молодих пар мають вдома підлітків”.

Джерело: christianheadlines.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button