Домашня»Новини»«Сім’я на скелі» – рух під такою назвою стартував у Тернополі

«Сім’я на скелі» – рух під такою назвою стартував у Тернополі

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

«Сім’я на скелі» – рух під такою назвою стартував у Тернополі. Його ініціатори працюють з молоддю, а також з парами, які перебувають у шлюбі. В пріоритеті – поліпшення стосунків, а відтак збереження сімей від розлучень.

Спільноту «Сім’я на скелі» створили, щоб привернути увагу до проблеми великої кількості розлучень, а також нещасливих родин, – розповідає ініціатор сімейного руху на Тернопільщині Іван Мудрий. Також активісти популяризують традиційні сімейні цінності.

«Рух «Сім’я на скелі» базується на двох важливих моментах: важливість правильної основи та цінність успішного досвіду. Ми створили дві спільноти у мережі Фейсбук, а також у вайбері, щоб працювати з сім’ями. Ми готові працювати і з тими, хто перебуває у шлюбі, а також і з тими, хто тільки планує створити сім’ю. Наша ціль – допомагати сім’ям покращувати їхні відносини, також ми створюємо майданчики, де сім’ї можуть якісно проводити час. Наразі у нас в пріоритеті проведення свята батьківства, щоб підвищити рівень відповідальності чоловіків».

Додамо, цього навчального року у тернопільських школах почали викладати предмет «Основи сім’ї». Втім, у міністерки освіти і науки Ганни Новосад є зауваження щодо цього предмету, відтак чи продовжать його наступного року, питання залишається відкритим.

Джерело: zz.te.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Полювання за скарбами

Наступна стаття

Агресивне впровадження гендерної ідеології. Гей-парад та місяць ЛГБТ

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *