УкраїнаХристиянські новини

Відбувся найдовший в історії України просімейний телемарафон

8 липня відбувся найдовший в історії України просімейний Національний телемарафон “Міцна родина – сильна Україна!”. До марафону долучилися відомі особистості, митці, артисти, науковці, політики, громадські та церковні діячі зі всіх регіонів України.
Зокрема, народна артистка України, народний депутат України 3-х скликань Оксана Білозір, Координатор Всеукраїнського Собору Олександр Турчинов, народний депутат України IX скликання Святослав Юраш, керівництво міст та областей України.

Телемарафон тривав з 12:00 до 21:00 з метою привернення уваги суспільства та влади до ключових проблем інституту сім’ї в країні.

З 12:00 години розпочали ефір у місті Дніпро. О 13:00 підхопив естафету Львів, о 14:00 – Луцьк,  з 15:00 – Черкаси, з 16:00 – Рівне, з 17:10 – Запоріжжя та о 18:10 розпочався урочистий та фінальний ефір у місті Києва. Запис телемарафону можете переглянути тут.

Представники духовенства, влади, громадських організацій обговорили стан інституту сім’ї в Україні та конкретні кроки щодо того, як можна поліпшити стан родин і заохотити молодь до відповідального ставлення до сім’ї.

Адже сьогодні інститут сім’ї в Україні потребує захисту та підтримки з боку влади й суспільства. На жаль, ми спостерігаємо жахливу демографічну кризу: висока смертність, розлучення, сирітство.

Крім цього, під виглядом забезпечення рівних прав чоловіків та жінок триває агресивне впровадження гендерної ідеології в усі сфери, що послідовно руйнує сімейні цінності, готуються закони, аби заборонити критику збочень та надати особливі права для аморальних ініціатив і т.д.

Саме це спонукало до такого публічного обговорення у вигляді телемарафону наявних внутрішніх і зовнішніх загроз інституту сім’ї.

Зокрема, за участі представників духовенства та влади було обговорено приховані ризики Стамбульської конвенції.

В ході розмови згадали європейський досвід. До прикладу, у Польщі, яка ратифікувала за попереднього Президента і попереднього Парламенту Стамбульську конвенцію, зараз триває активний діалог про те, щоб деносувати цю конвенцію, і саме через те, що навіть з їхніми правками, які були внесені, конвенція завдає удару по християнським цінностям, загрожує польським родинам,  підриває їхню ідентичність та суперечить Конституції Республіки Польща, пропагує помилкове уявлення про стать, помилково вказує на гендерні відмінності, а також називає одностатеві стосунки – шлюбом.

“На мою думку, цей документ хоче знищити всі базові інституції і поставити взагалі питання існування сім’ї як того ідеалу, який йде через всю історію людства. Тому кожна країна, яка ратифікувала цей документ, ратифікувала його з поправками. Але і це не допомогло! Ми це яскраво бачимо на прикладі Польщі.” – коментує Святослав Юраш.

Також в рамках телемарафону відбувся урочистий фінал сімейного фотофлешмобу та були оголошенні переможці розіграшу подарунків! Від Всеукраїнського Собору були розіграні електронні книги Touch HD 3 та фотопринтери Canon SELPHY серед 10 випадкових учасників фотофлешмобу за допомогою системи “Random.org”.

Серед переможців:

  • Брега Василь Володимирович  з Тернопільської області
  • Олексюк Ірина Вікторівна з Івано-Франківської області
  • Ілик Галина Федорівна зі Львова
  • Алла Усатюк з Уманя, Черкаської області
  • Васікова Вікторія Олегівна зі Львова
  • Захарченко Ірина Борисівна зі Сов’янська, Донецька область
  • Лисенко Людмила з Борисполя, Київська область
  • Шмідт Ольга Василівна з Дніпропетровської області
  • Наконечна Олена Сергіївна з Львівської області
  • Хистов Павло Радіонович з Київської області

“Особливо хочу привітати учасників нашого конкурсу фотографій ваших родин, який ми назвали “Міцна родина — сильна Україна”. Я дякую всім, хто надіслав світлини своїх родин, за ваші щирі усмішки, за ті теплі усміхнені обличчя, за ту радість сімейного затишку і щастя, якою ви поділилися з усією нашою країною!

Сильна, щаслива родина — це значить сильна, щаслива Україна! Нехай Господь благословить нашу країну і всіх вас.” – звернувся до глядачів телемарафону Координатор Всеукраїнського Собору Олександр Турчинов.

Підтримка та збереження родини є одним із ключових напрямів діяльності Всеукраїнського Собору. Протягом останніх років Всеукраїнський Собор ініціював цілу низку заходів: масштабні Всеукраїнські форуми сім’ї, що об’єднали тисячі учасників з усіх областей України, проведення вуличних сімейних маршів, фестивалів, концертів, що відбулися вже в понад 65-ти містах України та у яких взяли участь мільйони людей.

Джерело: Собор

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!