Сім'яХристиянські новини

У світі 15 травня відзначають Міжнародний день сім'ї

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році й покликаний привернути увагу світового співтовариства до проблем сім’ї, підвищити рівень поінформованості у питаннях стосовно сім’ї і поглибити знання соціально-економічних і демографічних процесів.
Як зазначають в ООН, родина продовжує залишатися центром соціального життя, забезпечуючи благополуччя всіх її членів, починаючи з навчання дітей і закінчуючи турботою про літніх людей. Стратегії, орієнтовані на інтереси сім’ї, можуть сприяти досягненню перших п’яти цілей в царині сталого розвитку: викорінення злиднів і голоду, забезпечення здоров’я населення, благополуччя для людей всіх вікових категорій, доступ до освіти протягом усього життя і досягнення гендерної рівності. ООН розглядає сім’ю як основний елемент суспільства, тому, вважають в організації, коли зневажаються права однієї сім’ї, під загрозою знаходиться все людство.
Україна посідає одне з перших місць у Європі за кількістю розлучень. Розходяться близько 60 відсотків пар, які обіцяли одне одному любов і вірність, мріяли про щасливе життя.

  • Читайте також

    10 травня в Україні відзначають День Матері, як святкувати?
    З 2000 року Україна офіційно долучилася до світової традиції відзначати День матері. Що це за день, яке його значення в наших реаліях? День матері – свято перехідне, відзначається щорічно у другу…

     

Попри встановлений день святкування сім’ї, сьогодні як ніколи здійснюється наймасштабніша атака на сім’ю і з боку міжнародних організацій, таких як ООН. Просовуються і лобіюються директиви, які пропагують одностатеві шлюби,  нав’язується сексуалізація освітнього процесу.

В українському законодавстві мало не щодня виникають антисімейні ініціативи і законопроекти. З боку різних громадських об’єднань, які фінансуються за рахунок іноземних грантових коштів постійно атакуються сімейні цінності.
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій висловила занепокоєння щодо підриву моральних основ виховного процесу в школах, що здійснюється за сприяння МОН під гаслами боротьби з дискримінацією.
На хвилі пандемії, яка нині охопила планету, цінність рідних людей відчуваємо особливо гостро, тож у День сім’ї привітайте своїх близьких, обійміть та поцілуйте батьків і діток. Бережімо одне одного!
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button