Новини суспільстваХристиянські новини

У Варшаві підписано угоду про створення українського Ordo Iuris

17 вересня у Варшаві під час пресконференції Інститут Ordo Iuris і представники української громадської організації «Всі разом!» підписали угоду про співпрацю. Плодом польсько-української співпраці має стати створення організації «Ordo Iuris Ukraine».

Джерело: ordoiuris.pl

Сторони цієї угоди зобов’язуються вживати спільні дії для захисту християнської спадщини Європи і основних прав і свобод кожної людини. Плодом польсько-українського співробітництва має стати створення організації «Ordo Iuris Ukraine».

Делегація української організації «Всі разом!» приїхала до Варшави на запрошення Інституту Ordo Iuris. Мета зустрічі − визначити принципи міжнародного співробітництва, розпочатого для захисту спільних цінностей, які знаходять своє джерело в християнському корінні Європи, включно з правом на життя з моменту зачаття, шлюб як союз чоловіка й жінки, а також європейську інтеграцію, засновану на співробітництві між сильними національними державами. Обидві сторони довгий час докладали зусилля для організації спільної зустрічі та обговорення деталей запланованої співпраці, стикаючись на цьому шляху з багатьма труднощами через обмеження, викликані пандемією Ковід-19. Однак настав момент, коли ця важлива зустріч стала можливою.

Важливо відзначити, що метою співпраці між Інститутом Ordo Iuris і «Всі разом!» є не тільки поширення ідеї і проведення спільних акцій на захист фундаментальних цінностей, а й створення філії Інституту, який буде проводити подібні акції безпосередньо на території України. В рамках зустрічі відбулася пресконференція, на якій було підписано угоду між партнерськими організаціями.

Читайте також:

«Той факт, що представники неурядових організацій з інших країн звертаються до нас з пропозиціями про створення філій Ordo Iuris за межами Польщі, показує нам, наскільки потрібна діяльність Інституту та яке значення вона має і в інших частинах Європи», − підкреслила Катажина Генсяк, заступниця директора Центру міжнародного права Інституту Ordo Iuris.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button