СвітХристиянські новини

Туреччина відмовляється від Стамбульської конвенції

Рішення про підписання Стамбульської конвенції було помилковим, заявив заступник голови правлячої партії Туреччини «Партії справедливості та розвитку» Нуман Куртулмуш.
«Я заявляю, як людина, яка прочитала Стамбульську конвенцію неодноразово, я також читав та працював над її англомовним форматом. Підписання Стамбульської конвенції було дуже неправильним», – сказав він у телевізійному інтерв’ю. Він зазначив, що уряд може розглянути можливість денонсації конвенції.
«У цій конвенції є два питання, які ми не схвалюємо. Перше – гендерне питання, а друге – питання сексуальної орієнтації. Є й інші суперечливі питання, але ці два поняття є дуже сумнівними та грають на руку ЛГБТ», – повідомив Куртулмуш.

“Стамбульська конвенція – це помилка, я кажу це дуже чітко”, – сказав Куртулмуш, додавши, що цю думку поділяють багато політиків.
“Теза про те, що за відсутності Стамбульської конвенції домашнє насильство буде посилюватись також є помилковою. Рівність можливостей для жінок і чоловіків на цей час є одним з основних питань нашої юридичної системи “, – сказав він.
Конвенція розроблена в 2011 році та ратифікована в парламенті Туреччини у 2012 році. Під виглядом запобігання дискримінації, цей документ прошитий антисімейною, ґендерною ідеологією, яка під виглядом боротьби проти насилля передбачає позбавлення людей статі та заміну її на сотні гендерів, що фактично руйнує інститут сім’ї.

Джерело: Традиція і порядок

[sc name=”futerblock” ]  
 
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button