Новини суспільства
Тренди

Україна знову ввійшла до першої двадцятки країн із найвищим щоденним трафіком порно

Порносайт Pornhub опублікував підсумки 2022 року, згідно з якими Україна знову ввійшла до першої двадцятки країн із найвищим щоденним трафіком. Серед українців пошук українського порно значно зріс в популярності.

Джерело: hromadske.ua

Згідно зі звітом, Україна втратила дві позиції у рейтингу перших 20 країн за переглядом сервісу Pornhub і опинилась на 15-му місці. На глядачів з країн цього рейтингу припадає понад 79 % щоденного трафіку порносайту.

Україна знову ввійшла до першої двадцятки країн із найвищим щоденним трафіком порно

Україна знову ввійшла до першої двадцятки країн із найвищим щоденним трафіком порно

В Україні в першу пʼятірку пошукових запитів увійшли «лесбійки», «мілфи», «аніме», «жорстко», а також «українське порно», яке за рік піднялося одразу на 84 позиції.

Існує міф про нешкідливість порнографії. «Кілька дорослих людей роблять зі своїми тілами, що хочуть», − такі звичайні роздуми.

Читайте також:

Але це просто неправда. У реальності порнографія робить свій вагомий внесок в експлуатацію жінок і дітей і має руйнівний ефект на своїх споживачів. Порнографія − це не тільки чиєсь особисте рішення, це частина системи, що приносить у жертву жінок і дітей, а глядачі не тільки підживлюють цю руйнівну, поневолювальну машину, а й дають їй змогу формувати свій характер.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button