Світ

До семи місяців немовлята вже засвоюють базові правила мови

Нові дослідження доводять, що ми повинні ретельно вибирати слова в присутності маленьких дітей. Усі батьки знають, що діти, як губки, вбирають знання з навколишнього світу. І ось – нове дослідження показало, що до семи місяців немовлята вже засвоюють базові правила мови.

Джерело: scienceandapologetics.com

У ході цієї роботи дітям, яким виповнилося сім місяців, давали слухати послідовність складів, у якій третій склад повторював перший. Перша послідовність звучала як «га ту га». Дітям озвучили кілька варіантів складів за тією ж схемою, а потім немовлятам дали нову послідовність, у якій повторювалися другий та третій склади, наприклад, «ву фі фі». Дослідники помітили, що діти уважно дивилися в той бік, звідки долинав звук, і були здивовані й спантеличені. Подальше вивчення реакції немовлят показало, що вони реагували на нові звуки, а не лише на зміну схеми послідовності. Це дослідження свідчить на користь теорії, що коли немовля народжується, у його мозку вже є вбудований нервовий ланцюжок, налаштований на сприйняття та використання граматики – так вважають дослідники.

І ось питання до тих, хто вважає, що людина – продукт випадкової еволюції: як вийшло, що мозок людини вже при народженні налаштований на сприйняття, вивчення та застосування правил мови, якщо людина – результат випадкового збігу умов?

Відповідь проста: коли Бог творив людину, Він не тільки дав їй дар мовлення, але дав ще й мозок, який готовий вивчати мову від появи дитини на світ. Потім Він дав нам Своє Слово спасіння в Ісусі Христі, щоб ніколи не втратити нас.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button