РелігіяХристиянські новини

В Києві презентували першу книгу про молодіжне служіння ЄХБ в Україні

З нагоди 30-річчя молодіжного служіння ВСЦ ЄХБ 27 лютого в Ірпінській біблійній церкві (Київщина) відбувся Форум «Покликані Христом». На заході презентували першу книгу про молодіжне служіння євангельських християн-баптистів в Україні за останні 30 років. Повідомляє baptyst.com.

Дослідження у вигляді книги, яке презентували на Форумі, є унікальним виданням та першою комплексною працею. Книга називається: «Покликані Христом. Молодіжне служіння євангельських християн-баптистів в Україні. Історія. Аналіз. Перспективи».

Для його створення провели близько 70 інтерв’ю зі служителями братства, лідерами різних поколінь та напрямів служінь та зробили великий внесок у соціологічні напрацювання. Вперше в часи незалежності країни молодіжний відділ ВСЦ ЄХБ організував загальнонаціональне соціологічне опитування молодіжних служителів.

Автор книги Роман Сухар підкреслив, що книга наочно ілюструє Божий промисел у житті церкви та молодого покоління. Він вважає, щоб книга може бути інструкцією для молодіжних керівників, а також каталогом ідей методів та форматів для молодіжної роботи тощо.

У виданні описано:

  • понад дві сотні імен активних учасників молодіжного служіння ВСЦ ЄХБ з кінця 80-х років 20 століття і донині;
  • понад 130 цитат про молоде покоління й молодіжне служіння;
  • архівні та історичні документи з кінця 80-х років 20 століття;

Книга акцентує не тільки на багатому минулому, але й орієнтує читача творити майбутнє.

Голова ВСЦ ЄХБ Валерій Антонюк прокоментував, що через видання можна побачити, що молодіжне служіння глибоко інтегроване у життя всієї церкви, а тому книга буде цікавою та корисною всім, хто служить у справі розбудови Божого Царства.

Пастор Ірпінської біблійної церкви Микола Романюк зазначив, що треба це видання сприймати не як дослідження становлення і розвитку молодіжного служіння у ВСЦ ЄХБ за останні тридцять років, а як мотивацію для розвитку і розширення Царства Божого.

Щоб придбати книгу, можна звернутися за номером +380993459091 (Роман Сухар).

В Києві презентували першу книгу про молодіжне служіння ЄХБ в Україні В Києві презентували першу книгу про молодіжне служіння ЄХБ в Україні

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button