Україна

Україна в топ-10 нещасливих країн світу – опитування

За індексом щастя Україна (+ 20 %) посідає 38 місце з 44 серед опитуваних країн. В результаті українці входять до ТОП-10 найнещасливіших країн світу.

Джерело: nv.ua

Про це свідчать дані міжнародного опитування Gallup International проведені в Україні фондом Демократичні ініціативи та КМІС. Проте більшість населення України (51 %) задоволені власним життям.

За даними опитування, 57 % населення світу задоволені життям, лише 13 % не задоволені та ще 28 % не відчувають ні задоволення, ні невдоволення.

Найщасливішими є мешканці Колумбії. (+79 %), Казахстану (+76 %), Албанії (+74 %), Еквадору (+73 %) та Малайзії (+73 %).

Як і в попередньому опитуванні Gallup, Латинська Америка, Африка та Східна Азія є найщасливішими з усіх країн світу, в той час, як країни Європи, Ближнього сходу та Росії відчували себе найбільш нещасними.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Данило Ковальов

Журналіст газети Слово про Слово. Студент філологічного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Одна з характерних і саме МЕНТАЛЬНИХ та, по суті, ЗАБОБОННИХ рис, мабуть, чи не більшості українців – постійно й повсякчас ремствувати й скаржитися на свою долю, на свої, мовляв, біди і нещастя…
    В т. ч. і, як кажуть, “на всяк випадок”, щоби – не дай Боже – “не зурочити”…
    Так що особисто я не дуже довіряю результатам цього “опитування” – і саме в Україні: в їх повну достовірність, щирість та об’єктивність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button