Медіа новини

В Ірпені відбулася конференція для християн у творчих професіях

28-29 січня 2022 року в місті Ірпінь (Київська обл., Україна),  пройшла 7-ма щорічна конференція для християн в творчих професіях “Служіння. Творчість. Місія”.

Джерело: Прес-реліз конференції “Служіння. Творчість. Місія”

Близько 250 музикантів, письменників, співаків та художників були зібрані разом, щоб отримати навички, необхідні для служіння в їх професіях, будуючи стосунки, ділячись досвідом і прославляючи нашого Господа – Творця всякого творіння.

За задумом організаторів, конференція “Служіння. Творчість. Місія” стала платформою об’єднання християн, наділених творчим потенціалом, для їх спільного розвитку для місії і служіння.

Конференція “Служіння. Творчість. Місія” вже охопили понад 1500 молодих лідерів України, Росії та Білорусі. Оцінюючи вплив цього служіння, команда організаторів бачить значні зміни в важливих аспектах Божого покликання у молодих християн, їх прагнення і готовність благовістити колегам і прославляти Христа своїми талантами. Музичні гурти, які вели учасників в поклонінні – “ФАВОР” та “Not an idol”. До молодих лідерів зі Словом Божим, звертались пастори Олександр Савич та Любомир Матвієв, письменник Сергій Сологуб, музикант та місіонер Лукас Ди Неізіо, проповідник та експерт в сімейних стосунках Станіслав Грунтковський, а також координатор ініціативи “Місія в професії” Денис Гореньков. З привітальним словом та з молитвою благословення до учасників звернувся старший пресвітер об’єднання церков ЕХБ Києва та Київської області – Микола Романюк. Під час семінарів і майстер-класів, від лідера служіння Віталія Болгара і команди руху “Crescendo”, молоді професіонали отримували нові навички та знання для служіння і творчого розвитку.

Віталій Болгар, професійний музикант і лідер команди організаторів, поділився своїм баченням конференції: “Разом ми впливаємо на творчих християн, водночас “складну” і обдаровану частину церкви! Під час конференції, ми формуємо лідерів для служіння у творчих професіях. Приїжджаючи на конференцію, молоді християни проходять через певні виклики й водночас отримують відповіді і рішення: вони навчаються і знаходять собі подібних, таких же “шукачів. Разом, з нашою допомогою, вони формують команди для служіння. Це колосальні перспективи розвитку для церков і її свідчення в суспільстві.”

Читайте також: 

Команда служіння християнам в творчих професіях, вдячна Господу за той плід, котрий Він зрощує. Висловлює вдячність партнерам конференції: ВСЦ ЄХБ, Mission Eurasia, MIWC (“Музика у світовій культурі”), FLF і всім, хто співпрацював разом з ними для Христа і Його Царства.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!