Україна

У ВР розглядається варіант використання месенджерів для вручення повісток на мобілізацію

У Верховній Раді України розглядають пропозицію використання месенджерів для вручення повісток на мобілізацію. Про це під час телемарафону повідомив член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

Джерело: lb.ua

За словами Веніславського, комітет Верховної Ради вивчає варіанти вдосконалення процесу вручення повісток, зокрема перспективу видачі повідомлень про мобілізацію чоловікам через месенджери або електронну доставку повісток. Він також додав, що вживаються заходи для розв’язання бюрократичних питань, пов’язаних із таким способом доставлення повісток.

Він заявив, що номери мобільних телефонів придатних до військової служби чоловіків були зібрані ще до початку широкомасштабного вторгнення. Нардеп припустив, що доставляти повістки на військову службу через онлайн можливо.

Читайте також:

Покоління Z: жінки не більш релігійні, ніж чоловіки

Веніславський додав, що є певні проблеми з мобілізацією через війну, наявність багатьох внутрішньо переміщених осіб, у тому числі чоловіків, які підлягають призову. Але оскільки вони не за місцем реєстрації та не всі перебувають на військовому обліку за місцем перебування, то є проблеми з їх призовом.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Те, що люди могли за ці роки змінити безліч сім карток під нові формфактори, я так розумію, нікого не хвилює? =) Нащо той спам розсилати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button