Домашня » Важливе » Лише Ісус може простити наші гріхи

Лише Ісус може простити наші гріхи

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

В Біблії сказано, що Бог святий, а людина грішна. Цар Давид, автор псалмів, каже: «Святий Господь, Бог наш!» (Пс. 98:9). Апостол Павло пише: «Всі згрішили, і позбавлені Божої слави» (Рим.3:23).

Гріх – це більше, ніж обман, крадіжка чи аморальний спосіб життя. Це наш відхід від Бога і життя на свій розсуд. Гріх створює між нами і Богом величезну безодню, здолати яку не допоможуть навіть найблагородніші справи. Це робить неможливим особисте спілкування з Ним.

 Ісус Христос – єдина можливість викуплення гріхів, дана Богом.

У Старому Завіті описується, як євреї приносили жертви священику: бездоганне ягня, голубку чи теля. Тварину вбивали, і священик розбризкував його кров на жертовнику, щоб тимчасово покрити гріх. Такі жертвоприношення символізували те, що одного разу прийде Боже Ягня, Чия кров не тільки приховає людський гріх до часу, але змиє його назавжди.

Виконалося це пророцтво в Новому Завіті. Ісус каже: «(О, Боже…) Жертви й приношення Ти не схотів, але тіло Мені приготував. Цілопалення й жертви покутної Ти не жадав. Тоді Я сказав: Ось іду, в звої книжки про Мене написано, щоб волю чинити Твою, Боже! (Євр.10:5-7).

Бог послав Свого єдиного Сина, Агнця Божого, Ісуса Христа, щоб Він пролив кров Свою на хресті для викуплення наших гріхів. Через Ісуса Христа ви можете пізнати Бога і підтримувати зв’язок з Ним – і зараз, і у вічності.

Навіть якщо ви грішники, Бог полюбив вас так сильно, що послав Свого Сина померти на хресті, щоб ви мали вічне життя. Подібно до засудженого, який очікує неминучої страти, але якого раптом звільняють, ви можете отримати прощення за свої гріхи завдяки смерті і воскресінню Ісуса Христа.

Більше про прощення гріхів:

Така висока любов неосяжна для людського розуміння. Божа любов безумовна, її не можна заслужити, вона є Його милістю і благодаттю. Він любить нас, не дивлячись на наше свавілля, гріхи, слабкість і егоїзм. Він хоче звільнити нас, щоб ми жили, сповнені радістю. Нам не потрібно боятися Того, Хто любить нас так бездоганно. Ми можемо довіряти Йому.

Через Свою безумовну любов, Бог дарує нам повне прощення, очищає нас до кінця і назавжди забуває наші гріхи. Кожна з цих істин має величезне значення для кожного з нас.

Білл Брайт

Попередня Стаття

Та замовчи ти вже.

Наступна Стаття

Створена депутатська група За духовність, моральність та здоров’я України

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *