Релігія

У віці 95 років помер колишній Папа Бенедикт XVI

Папа-емерит Бенедикт XVI помер у віці 95 років. Колишній Папа Римський помер у своїй резиденції в монастирі Mater Ecclesiae у Ватикані в суботу вранці.

Джерело: christiantoday.com

«Зі сумом повідомляю вам, що Папа-емерит Бенедикт XVI помер сьогодні о 9:34 ранку в монастирі Mater Ecclesiae у Ватикані», — повідомив Маттео Бруні, директор пресслужби Святого Престолу.

Його смерть наступила після різкого погіршення стану здоров’я.

Пресслужба Святого Престолу не повідомила конкретних подробиць, за винятком того, що це відбулося через похилий вік.

Цією новиною цього тижня поділився його наступник, Папа Римський Франциск, під час загальної аудієнції в середу, коли він попросив вірян про «особливу молитву» за Бенедикта, оскільки він «дуже хворий».

Католики в усьому світі провели останні кілька днів, молячись за Бенедикта, який у 2013 році став першим Папою за понад 600 років, який пішов у відставку.

Він жив у монастирі Mater Ecclesiae після своєї відставки, і його відвідав Папа Франциск після його загальної аудієнції в середу.

Читайте також:

Тіло Папи-емерита буде лежати в базиліці Святого Петра з ранку понеділка, щоб вірні могли попрощатися.

Подробиці його похорону будуть відомі пізніше.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Папа Бенедикт ХVI (Йозеф РАТЦІНҐЕР), напевно, був уже останнім з тих визначних “могікан”-велетнів консервативного “гарту”, що ще більш-менш успішно стримували в католицькому середовищі цю потужну навалу й тиск усіляких ліво-ліберальних доктрин та перекручень Євангелія.
    Тих, що після його зречення зі служіння, на превеликий жаль, геть заполонили і сам Ватикан, й чи не всю цю Церкву…
    І, мабуть, – поміж іншого – саме про це Боже Провидіння і намагалося попередити всіх християн-католиків, коли ввечері 11 лютого 2013 р., тобто в день його офіційної заяви про відставку, в купол Собору св. Петра у Ватикані вдарила блискавка. Й коли, абсолютно зрозуміло, НІХТО і НІЯК у цілому світі достеменно не знав (і не міг знати), хто саме стане його наступником. Себто 266-м понтифіком.
    І який, згідно відомого “пророкування про римських пап”, приписуваного св. архієпископу Малахії (ХІІ ст., Північна Ірландія) і опублікованого 1595 р., і має стати й бути вже ОСТАННІМ главою Католицької Церкви…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button