Про відомих

Президент Уругваю – найбідніший президент у світі

В будь-якій країні світу люди часто критикують політиків за те, що вони не знають, як живуть прості люди. Але не в Уругваї.
Президент цієї країни, Хосе Мухіка – аскет та вегетаріанець. Йому – 77 років. Він з дружиною живе на своїй родинній фермі неподалік Монтевідео. За водою необхідно йти до колодязя. Будинок охороняють двоє полісменів та собака Мануела. Хосе Мухіка відмовляється жити в офіційній резиденції. Він та його дружина вирощують квіти на продаж. Найманих робітників вони не мають. А також не мають рахунків в банках та боргів. 
Президент отримує в місяць 12.500 доларів. Дев’яносто відсотків своєї зарплати він віддає на благодійність – закладам, які допомагають бідним та малому бізнесу. В результаті на життя залишається – 1250 доларів. (Середня зарплата по країні – близько 775 доларів). Всі державні службовці в Уругваї зобов’язані декларувати свої доходи і майно. В 2010 р. майном президента був автомобіль «Фольксваген-жук» 1987 року випуску, вартістю 1945 доларів. Цього року в декларацію було внесено майно дружини – земля, декілька тракторів і будинок.
«Я так живу все життя і я дуже добре живу, маючи те, що маю. Мене називають найбіднішим президентом, але я себе бідним не вважаю. Бідні – це ті, хто працюють лише для того, щоб розкішно жити. Їм постійно хочеться все більше і більше. Це питання свободи… Якщо ви маєте мало речей і задоволені цим, то нема сенсу все життя «вкалувати», щоб набувати все нові речі… Можливо, моє життя є дивним для когось, але це мій вибір». – говорить Хосе Мухіка.

Більше про християн політиків:

Він був обраний президентом Уругваю в 2009 році. В 60-і та 70-і роки він воював, шість разів був поранений і 14 років провів у в’язниці. Більшу частину терміну його тримали в карцері. На волю він вийшов у 1985 році, коли в країні знову запанувала демократія.
www.bbc.co.uk 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button