Блог Сергія Головіна

Де твоє жало?

Розповідають, як один чоловік їхав із сином в машині, і раптом через відчинене вікно влетіла бджола. Дитина була алергіком і дуже боялася бджіл. «Тату, тату, бджола!!!», – закричав він.

Вибравши момент, батько різким рухом руки зловив комаху, але через хвилину розтис кулак, і бджола, випурхнувши, знову стала кидатися по салону.

«Тату, тату, навіщо ти її відпустив?!», – знову закричав заспокоєний син. І тоді батько простягнув до нього розкриту долоню. «Не бійся, малюк, – сказав він. – Вона не заподіє тобі шкоди. Бачиш, її жало залишилося в моїй руці. Вжаливши тата, вона втратила свою силу. Тепер вона не тільки не зможе вжалити тебе, а й життя її буде недовгим. Бджола, втративши жало, гине».

«Хіба тобі не боляче?», – здивувався син. «Дуже боляче», – була відповідь. – Але я знав, на що йду. Я хотів захистити тебе від болю і страху».

Читайте також:

Ось так і Ісус узяв на себе наші страх і біль, «щоб смертю знищити того, хто має владу смерті, тобто диявола, і визволити тих, які від страху смерті через все життя тримався в неволі» (Євреїв 2: 14,15).

«Смерть! де твоє жало? пекло! де твоя перемога? – цитує апостол Павло пророка Осію (13:14) … А Богові дяка, нам перемогу через Господа нашого Ісуса Христа» (1 Коринтян 15: 55,57).

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Сергій Головін

Доктор філософії (Ph.D), доктор прикладного богослів'я (D.Min), магістр гуманітраних наук МА, релігієзнавство,, магістр природознавства (фізика землі), магістр педагогіки (фізика). Президент Християнського Науково-аполегетичного Центру.

Схожі статті

2 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button