Новини суспільства

Понад 200 одиноких Тернополян отримали Різдвяні подарунки

Вже другий рік поспіль благодійний фонд «Світло Реформації» спільно з міським територіальним центром та волонтерами в період Різдвяних свят відвідують одиноких тернополян та дарують їм увагу, теплу сімейну атмосферу і подарунки. Святковий час найкращий, щоб подумати про самотніх людей та принести радість в їхні домівки.

Джерело: Прес-реліз благодійного фонду «Світло Реформації»

В продовження цієї хорошої традиції 4 та 5 січня волонтери та працівники територіального центру відвідали близько 200 одиноких та нужденних мешканців Тернополя, заспівали для них колядки та подарували продуктові пакети.

Понад 200 одиноких Тернополян отримали Різдвяні подарунки

«Цього разу зібрали близько 200 пакетів. Допомагали коштами різні люди: хтось передав з-за кордону, хтось з волонтерів на місці, підприємці, громадські організації. Всі, хто хотів долучитися, могли долучилися до цієї акції», − розповідає Гонтар Іван керівник благодійного фонду «Світло Реформації».

Понад 200 одиноких Тернополян отримали Різдвяні подарунки

Хоркавий Віталій, керівник міського територіального центру, сказав: 

«Люди, яким передають пакунки, перебувають на обліку в Тернопільському територіальному центрі. Загалом таких людей є 500, але допомогу отримали близько 200 − це люди, які мають найбільшу потребу. В декого є родичі, хтось має більшу пенсію, а є старші люди, в яких взагалі нікого немає і їх відвідують лише працівники нашого закладу».

Схожі статті

Читайте також:

Для довідки:

Місія фонду «Світло Реформації» − це служіння Богу через допомогу нужденним. Для цього залучаються закордонні та українські доброчинці, християнські місії та церкви. Основними отримувачами допомоги є лікарні, геріатричні пансіонати, хоспіси, територіальні центри надання соціальних послуг, школи, інтернати, реабілітаційні центри, благодійні фонди,  церкви, а також армія та переселенці.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!