Світ

У Великій Британії розробили цифровий адвент-календар для того, щоб допомогти змінити світ на краще

Понад 20 благодійних організацій у Великій Британії розробили цифровий адвент-календар для того, щоб допомогти людям змінити світ на краще до Різдва.

Джерело: invictory

Замість традиційних адвент-календарів, які пропонують відраховувати дні до Різдва смаколиками, благодійні організації Великобританії розробили цифровий адвент-календар “Bigital Injustice”, який мотивує робити одну добру справу на день. Завдання розроблені так, щоб користувачі могли легко та швидко їх виконати, та розповідають про роботу кожної благодійної організації.

«Існує величезна кількість варіантів, як ви можете покращити цей світ і дізнатися про щось нове», — сказала генеральний директор міжнародної благодійної організації Traidcraft Exchange Шарлотта Тімсон, яка є ініціатором цього адвент-календаря.

Читайте також: 

Серед інших організацій, які взяли участь у розробці цифрового календаря, Міжнародна організація боротьби з рабством, Bees for Development, Fashion Revolution, Macmillan Cancer Support, Національне товариство глухих дітей, RSPCA та The Sumatran Orangutan Society. Цифровий різдвяний календар, за задумом творців, стане недорогою та екологічно чистою альтернативою класичним адвент-календарям.

“У той час, як світ продовжує боротися з пандемією Covid та протистояти кліматичним змінам, люди потребують надії та сенсу більше, ніж будь-коли, – продовжила Тімсон. — По суті, Різдво – це свято єдності та співчуття. Так багато людей сьогодні хочуть жити в доброму та справедливому світі, і цей різдвяний календар — один маленький крок у цьому напрямі”.

Якщо ви бажаєте взяти участь, реєструйтесь за посиланням з 8 листопада.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button