Медіа новиниХристиянські новини

Християнська Медіа-Конференція 2021 – висновки та поради

1517 квітня 2021 року відбулася грандіозна подія весни – Християнська МедіаКонференція 2021. Захід проходив у двох форматах: офлайн у Києві (у столичному готелі «Україна») та онлайн через YouTube-канал. До конференції долучилося понад 120 учасників. Захід організовували українська Асоціація «Новомедіа» та американська MEDIAlliance International.

Джерело: novomedia.ua.

На Християнській Медіа-Конференції 2021 виступали топові медіаворкери. Спікери ділилися професійними рекомендаціями та практичними порадами, які надали учасникам заходу чудову можливість суттєво підвищити свій рівень медійної компетентності.

Тематика конференції охопила досить широкий спектр питань: як оновити інформ-відділ організації та що робити з церковними сайтами, як взаємодіяти зі світськими медіа та збільшити кількість глядачів на YouTube, про що і як писати та знімати, яка альтернатива Facebook та Twitter та навіщо християнам Telegram.

Християнська Медіа-Конференція 2021 – висновки та поради

Професійна розмова на тему нових знань і компетенцій у християнській медіасфері почалась з молитви.

Конференцію відкрив президент Асоціації «Новомедіа» Руслан Кухарчук. Він наголосив на тому, навіщо християнам традиційні медіа-інструменти та соцмережі. Відповідь наступна: для благовістя та поширення християнських цінностей. Також Руслан зауважив, що медіа-платформи стали ідеологічно цензуровані щодо свободи слова.

До вітального слова також долучились почесні гості конференції президент MEDIAlliance доктор Рон Харріс та віце-президента MEDIAlliance з комунікацій Кайл Гілберт.

Християнська Медіа-Конференція 2021 – висновки та поради

Потім учасники мали змогу відвідати одну із сесій, кожна з яких приваблювала своєю актуальністю. Так Кайл Гілберт говорив про інструменти оцінки ефективності бренду власного служіння та практичні кроки щодо його ребрендингу.

В той час президент MEDIAlliance доктор Рон Харріс проводив іншу сесію: розкривав тему ціннісного лідерства.

Рон, який довгий час служив медіа-директором кількох великих євангельських церков, зазначив, що чесність сьогодні є ключовим фактором для керівників, адже світ відчайдушно шукає лідерів, які будують свої організації на доброчесності. Він наголосив, що «наше призначення, як лідерів, − бути лідером, як слуга, і щоб бути в цьому ефективним, нам необхідно дивитися на життя Ісуса Христа».

Після обідньої перерви президент MEDIAlliance, який ще залучений у сфері ефірного мовлення понад 50 років (в тому числі – 15 років на християнській радіостанції KCBI у Далласі), розповідав про медійну силу радіо, потужний вплив якого не втратив своєї актуальності й у час цифрових технологій. А Кайл, який за 20 років свого медіа-служіння неодноразово очолював відділи комунікацій, поділився практичними порадами щодо надання та отримання відгуків, зосередився на темі побудови якісного зворотного зв’язку.

Християнська Медіа-Конференція 2021 – висновки та поради

Після їх сесій було підготовлено три тематичні панелі, спеціальними спікерами яких виступили вітчизняні медіа-фахівці.

Провідна ведуча ранкової програми «РанокLive» на «РадіоМ» Інна Царук стала першим доповідачем. Журналіст та співавтор міжнародного теле-проєкту «Єврейські Новини» драйвово ділилася досвідом євангелізації через радіо-ефіри. Її виступ був сповнений практичних порад як будувати «живі діалоги» з аудиторією та приводити людей з соцмереж у церкву.

Християнська Медіа-Конференція 2021 – висновки та поради

Наступним спікером став Олександр Довбуш, сертифікований фахівець YouTube, відео-продюсер і Community-manager фестивалю VIDEOZHARA, в якому беруть участь понад 5000 відео-блогерів. Він розповідав про наступну тему: «Створюй і продавай. Маркетинг і продюсування християнських проєктів». Олександр наголошував на важливості розвивати YouTube-канал.

Християнська Медіа-Конференція 2021 – висновки та поради

Третій та останнім промовцем першого дня стала журналіст, ведуча, громадський діяч, автор YouTube-каналу SGLAVRED та незмінний керівник руху «Територія відповідальності» Світлана Кучеренко. Спікер поділилася досвідом проведення прямих ефірів на різних медійних майданчиках, та розкрила секрети ефективного досягнення аудиторії з використанням невеликого бюджету.

Християнська Медіа-Конференція 2021 – висновки та поради

На початку другого дня Християнської Медіа-Конференції 2021 Рон Харріс ділився ранковим біблійним натхненням.

Наступним спікером заходу був пастор київської церкви Upstream.Church Олег Боков. Він – популярний відео-блогер з великою мрією: надихнути мільйони людей жити з Богом «на повну». Олег творчо, креативно та активно використовує свій авторський YouTube-канал. Число «підписників» (фоловерів) наближується до 140-ка тисяч.

Пастор-медіаворкер з посмішкою та неймовірною енергетикою поділився досвідом перетворення YouTube-каналу на потужну платформу для євангелізації та натхнення жити з Богом.

Християнська Медіа-Конференція 2021 – висновки та поради

Далі знову виступав президент MEDIAlliance Рон Харріс. Тема його сесії була присвячена специфічним тонкощам теле-виробництва. Спікер був автором, режисером і ведучим багатьох програм національної телемережі ACTS TV Network, тому він творчо та максимально практично познайомив учасників конференції з ключовими елементами роботи телевізійників, яскраво ілюструючи, як розуміння цих основ дозволяє ефективно використовувати вид мистецтва під назвою «телебачення».

Після обідньої перерви другого дня була сесія віце-президента MEDIAlliance Кайла Гілберта, який підготував цікаву розповідь про якісний сторітелінг. Гарно розказана історія дуже захоплює наш розум та надихає серце. Саме сторітелінг, в контексті поширення Євангельської звістки, стає тим головним тригером, який кардинально змінює людські життя. При цьому створення справді впливових історій потребує якісної підготовки. Також в сторітелінгу важливо правильна інтерпретація фабули та майстерно побудований сюжет.

Християнська Медіа-Конференція 2021 – висновки та поради

Наступним промовцем був Макс Сігуа – експерт з маркетингу, досвідчений таргетолог та автор популярних курсів з реклами. Він займався просуванням в соціальних мережах заходів з мільйонним охопленням, та був залучений у таких відомих проєктах як R500, Свято Подяки, візит Ніка Вуйчіча до України та багатьох інших. На конференції Макс говорив про особливості та головні інструментам реклами в соціальних мережах.

Християнська Медіа-Конференція 2021 – висновки та поради

Третій день медіа-події зустрів учасників ранковим натхненням від Руслана Кухарчука. Президент «Новомедіа» мотивував їх креативно та творчо «підносити свій голос за правду» та приносити навкруги довготривалі зміни.

Християнська Медіа-Конференція 2021 – висновки та поради

Наступним спікером був Кайл Гілберт, тема якого була «Креативність лідера».  Промовець, який довгий час керував командами з креативу, торкнулася питань побудови довіри, та конкретних кроків, які можуть зробити лідери, щоб стати командними гравцями.

Журналіст, блогер та редактор газети «За віру євангельську» Олександр Геніш та активно займається служінням в пресцентрі Української Церкви Християн Віри Євангельської. В рамках теми «Блогерство як новий інструмент для місіонерської діяльності» Олександр надав практичні рекомендації, як вести свій блог та якісно впливати на людей.

Християнська Медіа-Конференція 2021 – висновки та поради

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово» та однойменного інформаційно-аналітичного сайту www.slovoproslovo.info, який щоденно відвідує в середньому близько 15-ти тисяч осіб, Анатолій Якобчук відповів на питання, як створити християнський медіа-проєкт цікавим та успішним. Анатолій представив кейс про свій проєкт та поділився висновками про здобутки й баченням на майбутнє.

Християнська Медіа-Конференція 2021 – висновки та поради

Читайте також:

На наступній сесії, спікером був Рон Харріс, який поділився цитатою легенди американського футболу Вінса Ломбарді: «Якість життя людини прямо пропорційна її прагненню до досконалості, попри обрану нею сферу діяльності».

Рон наголосив: «Ті, хто виконує свою роботу абияк, ніколи не насолоджуватимуться блискучими досягненнями. Ті ж, хто працюють у церковному служінні, мають усі підстави робити це неперевершено, оскільки служать неперевершеному Богу».

Остання сесія заходу була інтерактивною, що надало усім охочим змогу презентувати й власні позитивні кейси та обмінятися корисними контактами для співпраці з колегами.

Також під час конференції учасники мали змогу ставити питання спікерам та почути відповіді.

Християнська Медіа-Конференція 2021 – висновки та поради

Фотоальбом заходу – на офіційній Facebook-сторінці Асоціації «Новомедіа».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button