Християнські новини

Різдво поступово відходить з Європи

Свято Різдва Христового поступово зникає з життя корінних європейців. На вулицях колись християнських міст Брюселю, Копенгагена, Берліну та інших з кожним роком можна побачити все менше святкової різдвяної символіки, яка формувала атмосферу загальної радості.

Відхід від традиційного християнського розуміння Різдва Христового спостерігається вже не перший рік у багатьох країнах Європи. Останні роки в європейських містах існує тенденція заміни традиційно різдвяної символіки на більш нейтральні декорації абстрактного зимового свята.

У вересні 2013 р. з’явилися новини з Німеччини про законодавче обмеження використання християнської символіки під час святкування Різдва. В одному з районів Берліну, який є найбільш густонаселений мусульманами, влада заборонила публічне святкування Різдва Христового, повідомляє Mmnews.de.

Більше про святкування Різдва:

День, який колись був Різдвом, поступово перетворюється в якесь доступне для всіх зимове свято, яке можуть святкувати як віруючі будь якої релігії, так і невіруючі. Християнська символіка відходить вслід за втраченим змістом Євангельського свята, яке в Європі вже давно стало просто світським.

«Седмица.ру»

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button