війна

На війні РФ проти України загинули майже 9 тисяч українських захисників − Валерій Залужний

На війні РФ проти України загинули майже 9 тисяч українських захисників. Про це сказав головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний під час виступу на ветеранському форумі «Захисники. Перекличка. Там де ми, там Україна».

Джерело: suspilne.media

Він зазначив, що у нинішній війні беруть участь не тільки військовослужбовці і ті, хто взяли до рук зброю, а й українські діти, які ні в чому не винні, окрім того, що вони народилися саме тут і саме в цей час.

«Вони не розуміють, що відбувається, але однозначно потребують захисту. Як там, біля Соледара, біля Бахмута, Великої Новосілки, так і тут, бо їхній батько пішов на фронт, і можливо входить до числа тих майже 9000 героїв, які загинули. Але дитині потрібно рости в захисті і у відчутті абсолютної безпеки», — сказав Головнокомандувач ЗСУ.

Водночас Залужний підкреслив, що українські захисники, які зараз обороняють країну на фронті від російських загарбників, перебувають у постійному пеклі й відпочити можуть лише у час зміни місця виконання бойових завдань.

«Ми, військовослужбовці ЗСУ та ті, які належать до Сил оборони, які щоденно, кожну хвилину відчувають запах смерті поруч. І єдиний відпочинок — це зміна одного пекла на інше, і в цей період між змінами двох локацій виконання бойових завдань і є відпочинок», — сказав він.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!