Домашня » Новини » У Словаччині пройшов 50 тисячний марш за припинення абортів

У Словаччині пройшов 50 тисячний марш за припинення абортів

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

БРАТИСЛАВА, Словаччина, 23 вересня 2019 року  – За оцінками, 50 тисяч словацьких людей зібралися в столиці європейської країни Братиславі в ці вихідні, щоб закликати припинити легальний аборт.

Зараз переважно католицька країна допускає легальний аборт з будь-якої причини до 12 тижнів, а аборти які вважаються пов’язаними зі здоров’ям до 24 тижнів. У 2017 році зафіксовано 10 082 аборти , порівняно з 57 969 пологів.

Національний католицький марш за життя в неділю був організований католицькою єпископською конференцією Словаччини в знак протесту проти чинного законодавства . В марші взяли участь 50 000 осіб.

“Людина не дала собі життя; це подарунок, який йому дають”, – сказав архієпископ Братислави Станіслав Зволенський. Організатор маршу Marek Michalcik заявив: “Ми хочемо свободи для ненароджених дітей, щоб вони могли вільно жити своїм людським життям”.

Мітингувальники прагнуть “суспільного та законодавчого захисту життя кожної людини від зачаття до природної смерті”, і закликають уряд підтримувати установи, які допомагають жінкам обирати життя, а також захищати “унікальний статус шлюбу чоловіка та жінка як незамінний зв’язок “, – повідомив словацький Оглядач 

Вони також закликали законодавців “висловити незгоду з такими документами міжнародних організацій, які в Словаччині втручаються в конституційні цінності шлюбу, сім’ї, рівності між чоловіками та жінками та права батьків виховувати своїх дітей”.

Словацьким активістам які ведуть важку боротьбу за зміну статусу буде важко змінити ситуацію. Опитування, оприлюднене на початку цього місяця, показало, що 55 відсотків виступають проти пропозиції щодо обмеження добровільних абортів першими 8 тижнями, яка була відхилена правлячою партією  партія Смерчними соціал-демократи та їх партнери по коаліції в ССН, повідомляє AFP .

Інші запропоновані закони обмежуватимуть аборти першими шістьма тижнями, забороняють будь-які аборти «без серйозних причин», а також дозволять відпустки на лікарняний терміном до 21 тижня народжувати та виховувати дитину та для усиновлення.

Більше про боротьбу проти абортів:

І все-таки організатори за життя висловили оптимізм до майбутнього. Патрік Данишка сказав журналістам, що явка означає мандат діяти “тому, що люди хочуть, щоб зміни сталися”, вказуючи на вісімтижневий ліміт, а також пропозиції обмежити аборти першими шістьма тижнями, забороняти будь-які аборти “без серйозних причин”. І дозволяти відпустки на лікарняний терміном до 21 тижня, щоб народити і поставити дитину на усиновлення.

“Вони розглядають питання з різних точок зору, але ми підтримуємо кожне з них і цим закликаємо депутатів проголосувати за них”, – сказала Данишка.

Джерело: lifesitenews.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

США говорить ООН: "Немає міжнародного права на аборт"

Наступна Стаття

Онлайн безпека для дітей - відбувся Форум управління Інтернетом

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *