Актуальне

Різдво вчить нас, яких людей використовує Бог

Коли до міста приїжджають важливі люди, кожен це знає. Коли Президент відвідає ваше місто, можете бути впевнені, що мер зустріне його в аеропорту, а школярі будуть дарувати першій леді квіти. Різдвяна історія показує нам, що Бог робить речі по-іншому.

Ви навіть можете назвати Його шлях підступним. Бог використовує людей, яких ми можемо не помічати.

Одного разу пізно вночі найголовніша людина в історії світу прокралася до міста і точно не зупинилася в п’ятизірковому готелі. Насправді Ісус був контрабандним шляхом ввезений у Вифлеєм через лоно дівчинки-підлітка, яка народила в хліві. Це інше. Ми всі знаємо історію Різдва: немовля, хлів, пастухи і мудреці. У цій знайомій історії приховано дивовижне одкровення, що Божий шлях полягає в тому, щоб ігнорувати помпезність й замість цього використовувати тих, хто собою нічого не являє.

Порахуйте «нікчем», яких використовує Бог:

Марія

Марія була дівчинкою-підлітком з маленького міста. У біблійні часи жінки не були важливими людьми, а підлітки були ще нижче за шкалою. Додайте її вагітність, і ви отримаєте справжню ніщо. Марія була Божим вибором. Вона зачала немовля Ісуса силою Святого Духа. Бог вважав її важливою і дав їй досить важливе завдання!

Йосип

Йосип теж був ніким. Він був просто робочою людиною. Він стояв перед вибором між довірою до Бога та захистом репутації у своєму маленькому місті. Але репутація належить важливим людям, і більшість важливих людей були в Єрусалимі. Йосип сказав «так» сорому, любові і Богу, тому Бог вибрав Йосипа, щоб він був прийомним батьком Спасителя світу.

Пастухи

Пастухи − не важливі люди, ба-більше: люди другого сорту, які працюють на вулиці. У той час спостерігати за вівцями не було дуже важливою роботою. Але вони були першими запрошеними на свято; вони бачили, як небо розкрилося, і почули пісню небес. Лише за одну зимову ніч ці соціальні маргінали стали свідками Божої слави більше, ніж усі священники в Єрусалимі.

Схожі статті

Мудреці

Мудреці: Вони були ні що інше, як багаті язичницькі астрологи. Не важливо, чи були у них гроші; вони були іноземцями. Іноземці мають неправильну релігію, неправильний одяг і неправильні священні книги – проте Отець запросив цих багатих язичницьких астрологів, незнайомих в Ізраїлі, щоб відсвяткувати народження Царя. 

Єлизавета і Захарія

Єлизавета і Захарія були доброзичливою старою парою, яка займалася нешкідливою релігійною діяльністю. Це ті люди, яких суспільство ігнорує, якщо тільки вони не їдуть занадто повільно по шосе. Ця бездітна пара виявилася несподівано покликаною піклуватися та виховати найбільшого пророка старозавітної традиції – і предтечі Месії.

Анна і Симеон

Анна і Симеон: одинокі та старі, вони були двома людьми, майже повністю невидимими в Єрусалимі. Невидимі для всіх, крім Святого Духа. Дух Божий десятиліттями шепотів їм, що вони стануть свідками найважливішої події в історії людства. Навіть після того, як вони тримали немовля Ісуса того дня в храмі, світ вважав би їх людьми на околицях суспільства, але Симеон і Анна були в Божому таємному плані за десятиліття до того, як решта світу дізналася, що відбувається. 

Читайте також:

Секретне послання всередині різдвяної історії? Бог запрошує тих, які були ніким. І коли Бог запрошує вас до столу, Він забезпечує всім, що вам потрібно. Владні люди, красиві люди та круті діти можуть не потрапити на свято. Їх запрошують, але вони можуть бути занадто зайняті розбудовою власних царств. Тим часом Царство Боже наповнюється людьми, яких ніхто не помічає.

Цього сезону, якщо ви ніхто − радійте! Ви недалеко від Царства Божого.

Автор: Рей Холленбах

Джерело: churchleaders.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button