Християнські новини

Сенат штату Іллінойс затвердив аборт “фундаментальним” правом людини

Сенат американського штату Іллінойс затвердив закон щодо абортів, в якому аборт називається «фундаментальним правом» та усуваються обмеження для абортативних клінік та лікарів.
Під час голосування у Сенаті законопроект підтримали 34 депутати, 20 проголосували «проти».
Тепер законопроект повинен підписати губернатор Дж.Б. Прітцкер, котрий раніше натякав, що підпише його.
Кардинал Блейз Купіч з Чікаґо зазначив, що голосування «є сумним моментом в історії Штату». У заяві від 1 червня він сказав, що місцева Церква продовжуватиме служити жінкам у потребі і підтримуватиме їх усіляким можливим чином, щоб вони ніколи не відчували, що аборт є для них єдиним вибором.
Відповідно до законопроекту, будуть усунені різні обмеження, які раніше застосовувались в абортативних клініках. Для прикладу, тепер не буде необхідності очікувати певний період часу для отримання процедури, не потрібно буде батьківської згоди; також не передбачається захисту совісті для персоналу, який відмовлятиметься провести аборт; на додачу, проводити аборти зможуть не лише лікарі.
Як інформує Catholic Herald, критики законопроекту назвали його «найбільш екстремальним» абортативним законодавством в країні.
26 травня шестеро єпископів з Іллінойсу засудили поспіх прийняти таке законодавство, не опублікувавши заздалегідь повний його текст та не провівши громадських слухань.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і TwitterЧитайте нас в Телеграм

Джерело: Католицький Оглядач

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button