Християнські новини

Онлайн безпека для дітей – відбувся Форум управління Інтернетом

23 вересня в Києві відбувся Форум з управління Інтернетом в Україні (IGFUA), на якому однією з тем було обговорення питання онлайн – безпеки дітей.
Форум з управління інтернетом (IGF) є форумом для cтейкхолдерів задля діалогу з питань управління мережею. Він об’єднує всі зацікавлені сторони в дискусіях з питань управління інтернетом.
У межах цьогорічного #IGFUA представники IT-cпільноти, уряду, журналісти, громадські активісти обговорюватимуть питання викликів інформаційній безпеці України, кібербезпеці як складовій захисту, протидії загрозам у кіберпросторі, співпрацю стейкхолдерів в епоху цифрових технологій, механізми протидії дезінформації в цифровому середовищі, захист цифрових прав, а також відповідальність платформ і прозорість алгоритмів.
Микола Кулеба – Уповноважений Президента України з прав дитини надав кілька порад щодо безпеки дітей в Інтернеті.
Говорячи про ризики, які існують в інтернеті для дитини, батькам варто пам’ятати про свою поведінку онлайн. Часто батьки не замислюються над тим, на яку небезпеку вони наражають дитину, публікуючи її фото.

Фізична небезпека для дітей

Якщо ви публікуєте фото дітей з вказанням геолокації, пишете персональну інформацію, оприлюднюєте інформацію, де і в який час перебуває ваша дитина – зловмисники можуть скористатися цими даними і заподіяти дитині шкоду.

Репутаційні ризики та булінг

“Кумедні” та смішні фото вашого малюка можуть стати предметом насмішок його однолітків.
Дитина просто не хоче, щоб ви публікували її фото. Те, що може подобатися вам – не обов’язково подобається вашій дитині. І якщо ви робите це, не враховуючи її думку – це може бути причиною конфлікту між вами, а також недовіри дитини до вас.
Фото дитини в купальнику, на пляжі чи біля басейну можуть здаватися веселими і гарними. Проте, ви ніколи не знаєте, хто може переглядати ці фото і з якою метою. Такі фото і відео зловмисники можуть додавати навіть на сайт із порнографією.

Більше про безпеку дітей в інтернеті:

Не забувайте, що опублікована вами інформація залишиться в інтернеті назавжди. Будьте обачливі, особливо, коли це стосується вашої дитини. Будьте свідомими користувачами і гарним прикладом для власної дитини.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button