Сім'яХристиянські новини

В Чернівцях пройшла мирна хода за сімейні цінності

Зберегти сімейні цінності, переглянути ставлення до абортів − головні вимоги мирної ходи, яка пройшла у Чернівцях 28 червня. Понад тисячу мешканців міста вийшли, щоб заявити про свою позицію.

Джерело: Сторінка Чернівецько-Буковинської Епрахії УПЦ у фейсбук

Захід розпочався з виступу організаторів, які висловили свою публічну позицію щодо збереження і захисту сімейних цінностей, серед промовців були представники релігійних організацій та держслужбовці.

Промовці наголошували, що життя це – найбільша цінність, відмінності між статями – Божий подарунок для сім’ї. Сім’я – це фундамент суспільства і держави, міцна сім’я – міцна держава.

Мешканці Чернівців вирушили ходою від міської ради і пройшли вулицями міста до парку культури ім. Т. Г. Шевченка. Хода відбувалася під супровід духового оркестру.

Зберегти сімейні цінності

Читайте також:

Кульмінацією ходи став «Фестиваль сім’ї».  В парку для родин було організовані масові гуляння з конкурсами та майстер-класами.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button