СвітХристиянські новини

В Америці 34% християн вважають аборт «морально прийнятним»: Дослідження

34% християн в Америці вважають аборт «морально прийнятним». Про це свідчать результати нового опитування. Повідомляє invictory.com з посиланням на relevantmagazine.com.
На цьому тижні Центр культурних досліджень (CRC) спільно з університету Арізони християнським університетом (ACU) опублікував результати опитування «American Worldview Inventory 2020».
Дослідження показало, що 44% опитаних християн в США вважають, що Біблія неоднозначно говорить про аборти. Крім того, 34% респондентів назвали аборт «морально прийнятним», якщо він усуває мати від фінансового або емоційного дискомфорту чи труднощів, За словами директора дослідницької організації The Barna Group і куратора опитування Джорджа Барна, опитування підтвердило, що християни в Америці відходять все далі від біблійної істини.

«Іронія зміни духовного ландшафту в Америці полягає в тому, що люди рухаються в бік постхристиянської реформації, при цьому намагаючись зберегти християнську ідентичність, – сказав Барна. – На жаль, теологією цієї реформації рухає американська культура, а не біблійна істина».

Згідно з доповіддю, 40% опитаних християн вважають брехню морально прийнятною, якщо вона просуває особисті інтереси або захищає репутацію людини.

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button