Християнські новини

США говорить ООН: "Немає міжнародного права на аборт"

В понеділок США приєдналися до 18 інших країн, закликаючи Організацію Об’єднаних Націй припинити використовувати такі терміни, як “сексуальне та репродуктивне здоров’я” в документах та резолюціях ООН, кажучи, що такі фрази об’єднують, а не ділять країни-члени.
Міністр охорони здоров’я та соціальних служб США Алекс Азар прочитав  спільну заяву  під час наради про загальне охорону здоров’я. 
“Такі умови адекватно не враховують ключової ролі сім’ї у галузі охорони здоров’я та освіти, а також суверенного права країн здійснювати політику охорони здоров’я відповідно до свого національного контексту”, – сказав Азар, читаючи заяву. «Не існує міжнародного права на аборт, і ці терміни не повинні використовуватися для пропаганди політики та заходів щодо абортів.
– Далі, – сказав Азар. “Ми підтримуємо лише статеве виховання, яке цінує захисну роль сім’ї в цій освіті і не потурає шкідливим сексуальним ризикам для молоді”.
Інші країни, які приєдналися до заяви, – Бахрейн, Білорусь, Бразилія, Демократична Республіка Конго, Єгипет, Гватемала, Гаїті, Угорщина, Ірак, Лівія, Малі, Нігерія, Польща, Росія, Саудівська Аравія, Судан, Об’єднані Арабські Емірати та Ємен. Разом вони представляють 1,3 мільярда людей, сказав Азар.
19 країн “підтримують програми для покращення здоров’я, життя, гідності та добробуту жінок, чоловіків, дітей та сімей”, – сказав Азар. Але країни хочуть, щоб ООН відмовилася від певних загальних фраз. 
“Щоб досягти найбільш значущого прогресу без затримки чи суперечок, ми з повагою закликаємо країни-члени приєднатися до нас, зосереджуючись на темах, які об’єднуються, а не розділяють критичні питання щодо доступу до медичної допомоги”, – сказав Азар, читаючи заяву.

Більше про здоров’я:

Ми не підтримуємо посилання на неоднозначні терміни та висловлювання, такі як сексуальне та репродуктивне здоров’я та права в документах ООН”, – сказав він, – оскільки вони можуть підірвати критичну роль сім’ї та пропагувати такі практики, як аборт, в обставинах які не користуються міжнародним консенсусом, і можуть неправильно трактуватися агенціями ООН “.

Джерело: christianheadlines.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button