Домашня » Новини » США говорить ООН: “Немає міжнародного права на аборт”

США говорить ООН: “Немає міжнародного права на аборт”

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

В понеділок США приєдналися до 18 інших країн, закликаючи Організацію Об’єднаних Націй припинити використовувати такі терміни, як “сексуальне та репродуктивне здоров’я” в документах та резолюціях ООН, кажучи, що такі фрази об’єднують, а не ділять країни-члени.

Міністр охорони здоров’я та соціальних служб США Алекс Азар прочитав  спільну заяву  під час наради про загальне охорону здоров’я. 

“Такі умови адекватно не враховують ключової ролі сім’ї у галузі охорони здоров’я та освіти, а також суверенного права країн здійснювати політику охорони здоров’я відповідно до свого національного контексту”, – сказав Азар, читаючи заяву. «Не існує міжнародного права на аборт, і ці терміни не повинні використовуватися для пропаганди політики та заходів щодо абортів.

– Далі, – сказав Азар. “Ми підтримуємо лише статеве виховання, яке цінує захисну роль сім’ї в цій освіті і не потурає шкідливим сексуальним ризикам для молоді”.

Інші країни, які приєдналися до заяви, – Бахрейн, Білорусь, Бразилія, Демократична Республіка Конго, Єгипет, Гватемала, Гаїті, Угорщина, Ірак, Лівія, Малі, Нігерія, Польща, Росія, Саудівська Аравія, Судан, Об’єднані Арабські Емірати та Ємен. Разом вони представляють 1,3 мільярда людей, сказав Азар.

19 країн “підтримують програми для покращення здоров’я, життя, гідності та добробуту жінок, чоловіків, дітей та сімей”, – сказав Азар. Але країни хочуть, щоб ООН відмовилася від певних загальних фраз. 

“Щоб досягти найбільш значущого прогресу без затримки чи суперечок, ми з повагою закликаємо країни-члени приєднатися до нас, зосереджуючись на темах, які об’єднуються, а не розділяють критичні питання щодо доступу до медичної допомоги”, – сказав Азар, читаючи заяву.

Більше про здоров’я:

Ми не підтримуємо посилання на неоднозначні терміни та висловлювання, такі як сексуальне та репродуктивне здоров’я та права в документах ООН”, – сказав він, – оскільки вони можуть підірвати критичну роль сім’ї та пропагувати такі практики, як аборт, в обставинах які не користуються міжнародним консенсусом, і можуть неправильно трактуватися агенціями ООН “.

Джерело: christianheadlines.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

У ХХІ сторіччі немає місця переслідуванням на релігійному ґрунті - генсек ООН

Наступна Стаття

У Словаччині пройшов 50 тисячний марш за припинення абортів

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *