Домашня » Новини » У штаті Іллінойс ухвалили закон, що скасовує заборону на аборти

У штаті Іллінойс ухвалили закон, що скасовує заборону на аборти

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

У вівторок 28.05.2019 палата представників штату Іллінойс ухвалила законопроект, що скасовує заборони на аборти: дозволяє робити аборти при частковому народжені; дозволяє робити аборти особам, що не є лікарями; усуває захист дітей, які з’явилися на світ живими під час абортів.

Законопроект, що має цинічну назву “Закон про репродуктивне здоров’я”, демократи прийняли з перевагою 64 до 50 голосів. Зараз він прямує до Сенату, яким також керують демократи.

Це “найбільш лояльний до абортів закон по всій країні – більш радикальний, ніж у Нью-Йорку”, – повідомила Джіл Станек, уродженка Іллінойсу та колишня медсестра, яка особисто була свідком того, як дітей що народилися живими залишали помирати у Чикаго.

«Це дозволяє зробити аборт протягом вагітності, аж до моменту народження, з будь-якої причини. Це дозволяє робити аборти не лікарем у закладі, який не інспектується, і виконувач аборту навіть не повинен повідомляти про травми».

«Цей закон також позбавляє вільного вибору працівників охорони здоров’я, що охороняють життя, і змушує всі медичні страхові поліси покривати аборти, включаючи поліси релігійних організацій. Цей закон навіть зайшов настільки далеко, що скасовує заборону Іллінойсу на варварські аборти при частковому народження і усуває захист для дітей, народжених живими під час невдалих абортів.», – пояснила Станек.

Більше про аборти:

Також закон відміняє кримінальну відповідальність для деяких аборціоністів, що чекають покарання.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово
Читайте нас в Телеграм

Джерело: lifesitenews.com

Попередня Стаття

Кравчук зустрівся з радником Рейгана на молитовному сніданку

Наступна Стаття

Легалізація канабісу: про що говорять експерти?

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *