Мультимедія

Найреалістичніша анімація розвитку дитини від запліднення до народження

Організація Live Action зібрала красиву і точну з медичної точки зору анімацію життя в утробі матері від запліднення до народження.

Джерело: thegospelcoalition.org


Запліднення

Життя Олівії починається, і її стать, етнічна приналежність, колір волосся, колір очей, і інші ознаки визначаються саме в цей момент.

Тиждень 1

Олівія імплантується в слизову матки своєї матері, де вона буде жити наступні 9 місяців.

Тиждень 3

На третьому тижні можна виявити серцебиття Олівії, почали формуватися її мозок і шлунково-кишковий тракт, з’явилися клітини для її нервів, крові та нирок. Її мати може дізнатися про існування Олівії через тест на вагітність на цьому етапі.

Тиждень 4

Буквально на чотирьох тижнях в Олівії руки і ноги починають помітно формуватися, так само як і півкулі її мозку.

5–6 тижнів

На п’ятому та шостому тижнях Олівія рухається спонтанно та рефлекторно, її кістки починають розвиватися, а її мозкову активність можна реєструвати.

7–8 тижнів

Олівія може зібрати руки разом, вона може гикати, у неї було понад мільйон серцевих скорочень, і у неї є яєчники та клітини, необхідні для майбутніх поколінь дітей.

Тижні 9–10

На 9-10 тиждень розвитку Олівія класифікується як плід. Вона може смоктати великий палець, ковтати, хапати предмет, торкатися свого обличчя, зітхати й витягуватися в утробі матері.

Тижні 11–14

Олівія може грати в утробі матері, а її смакові рецептори дозріли до дискретних смакових рецепторів. До 14 тижня губи та ніс Олівії повністю сформовані, вона робить складну міміку, а мама нарешті відчуває її рухи.

Тижні 15–16

Нейрони розмноження мозку Олівії переважно завершені, і вона чутлива до дотиків. На цьому етапі розвитку ультразвук може виявити мовні рухи в її гортані, починають рости зуби.

19–21 тижні

До 19 тижня її серце билося понад 20 мільйонів разів. У 21 тиждень Олівія може вижити поза утробою з медичною допомогою.

27 тиждень

Олівія може розпізнавати голоси батьків і реагуватиме на раптові гучні звуки. Її очі реагують на світло, а також у неї функціонує нюх.

38 тиждень

Олівія демонструє дихальні рухи, вона може виділяти сльози, її пуповина зазвичай має довжину від двадцяти до двадцяти чотирьох дюймів, і вона важитиме від шести до восьми фунтів при народженні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button