Християнські новини

Більшість біологів вважають, що життя починається з моменту зачаття

Докторант Чиказького університету каже, що його насторожила реакція, яку він отримав після опублікування результату опитування, в якому було показано, що більшість біологів вважають, що життя починається з моменту зачаття.  
Пишучи в Quillette минулого тижня, Стів Джейкобс зазначив, що незабаром після того, як він отримав ступінь доктора філософії, він дав інтерв’ю кільком консервативним новинним виданням про робочий документ, який був пов’язаний з його дисертацією про збалансування прав на аборт і права переднароджених дітей. Він досліджував ключові питання, які десятиліттями домінували в політиці абортів у США. Його дисертація, яка також намагалася пояснити, чому дебати щодо абортів тривають і чи можна її вирішити, одержала назву “Збалансування прав на аборт та права плоду: змішані методи посередництва дебатів про аборти в США”.
Джейкобс повідомив дані про погляди як американців, які виступають за життя, так і американців які ратують за вибір, оскільки це стосується різних політик, у тому числі у тих випадках коли їхні думки перетинаються, такі як обмеження щодо пізнього аборту та вдосконалення процесу усиновлення.
Але саме відгуки біологів з усього світу про те, коли починається життя — переважна більшість з яких вказали на підтримку абортів — виявилися найбільш цікавими для журналістів. 
З 5577 біологів, які відповіли на проведене ним опитування, 96 відсотків підтвердили, що життя починається із зачаття.
Більшість опитаних ним біологів визнали що вони є політично ліберальним (89%), прибічниками вибору (85%) та нерелігійним (63%). Серед опитаних біологів США, які висловили партійну симпатію, більшість з них зізналися, що підтримують демократів (92%).

“Я дійшов висновку, що однією з найважливіших причин дебатів чому дискусію щодо абортів не можливо завершити  — це недовіра. Я думаю, що це пов’язано в першу чергу з тим, що ставки настільки високі для обох сторін. Одна сторона розглядає права на аборти як критичні для гендерної рівності, тоді як інші розглядають аборт як епічну трагедію прав людини — оскільки з 2000 року від абортів загинуло понад мільярд людей “, — сказав Джейкобс.
[sc name=”futerblock” ]

Джерело: christianpost.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button