Домашня » Новини » Більшість біологів вважають, що життя починається з моменту зачаття

Більшість біологів вважають, що життя починається з моменту зачаття

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Докторант Чиказького університету каже, що його насторожила реакція, яку він отримав після опублікування результату опитування, в якому було показано, що більшість біологів вважають, що життя починається з моменту зачаття.  

Пишучи в Quillette минулого тижня, Стів Джейкобс зазначив, що незабаром після того, як він отримав ступінь доктора філософії, він дав інтерв’ю кільком консервативним новинним виданням про робочий документ, який був пов’язаний з його дисертацією про збалансування прав на аборт і права переднароджених дітей. Він досліджував ключові питання, які десятиліттями домінували в політиці абортів у США. Його дисертація, яка також намагалася пояснити, чому дебати щодо абортів тривають і чи можна її вирішити, одержала назву “Збалансування прав на аборт та права плоду: змішані методи посередництва дебатів про аборти в США”.

Джейкобс повідомив дані про погляди як американців, які виступають за життя, так і американців які ратують за вибір, оскільки це стосується різних політик, у тому числі у тих випадках коли їхні думки перетинаються, такі як обмеження щодо пізнього аборту та вдосконалення процесу усиновлення.

Але саме відгуки біологів з усього світу про те, коли починається життя — переважна більшість з яких вказали на підтримку абортів — виявилися найбільш цікавими для журналістів. 

З 5577 біологів, які відповіли на проведене ним опитування, 96 відсотків підтвердили, що життя починається із зачаття.

Більшість опитаних ним біологів визнали що вони є політично ліберальним (89%), прибічниками вибору (85%) та нерелігійним (63%). Серед опитаних біологів США, які висловили партійну симпатію, більшість з них зізналися, що підтримують демократів (92%).

“Я дійшов висновку, що однією з найважливіших причин дебатів чому дискусію щодо абортів не можливо завершити  — це недовіра. Я думаю, що це пов’язано в першу чергу з тим, що ставки настільки високі для обох сторін. Одна сторона розглядає права на аборти як критичні для гендерної рівності, тоді як інші розглядають аборт як епічну трагедію прав людини — оскільки з 2000 року від абортів загинуло понад мільярд людей “, — сказав Джейкобс.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Джерело: christianpost.com

Попередня Стаття

Вдячність як спосіб життя

Наступна Стаття

Гості з Великобританії відвідали прифронтову Донеччину

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *