Християнські новини

Кравчук зустрівся з радником Рейгана на молитовному сніданку

Перший президент України Леонід Кравчук через 28 років вдруге зустрівся з радником президента Сполучених Штатів Америки (США) Рональда Рейгана Марком Наттлом на VIII Національному молитовному сніданку України 30 травня. Раніше вони зустрічалися ще 1991 року.
Як повідомив координатор Національного молитовного сніданку Павло Унгурян, Марк Наттл зіграв неабияку роль у становленні незалежної України і навіть допомагав провести референдум про незалежність України.
“1991 року український народ показав світові велику сміливість, проголосувавши за незалежність та формування національної самосвідомості. Свобода залежить від демократії та вільного підприємництва. Лише за підтримки Бога-Творця ми можемо реалізувати себе. Ваш шлях гідності – це шлях самовизначеності. Ми будемо йти цим шляхом, незважаючи на агресії!” – заявив Марк Наттл, потиснувши руку Леоніду Кравчуку.
Крім того, Наттл запевнив, що США завжди будуть надійними партнерами України.

Більше про молитовний сніданок:

Нагадаємо, що 30 травня у Києві відбувся VIII Національний молитовний сніданок України, який став найчисельнішим в Європі. Захід зібрав понад 1 тис. делегатів з різних куточків країни та з-за кордону, політиків, священнослужителів, освітян, військових капеланів, бізнесменів та громадських діячів. Люди з різними релігійними та політичними поглядами, представники різних прошарків суспільства, об’єдналися у молитві за мир, владу та сім’ю.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: gazeta.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button