Світ

Аборт є основною причиною смертності у всьому світі

За даними дослідження ВООЗ, загалом у світі у 2021 році померло 58,7 мільйона людей, і цю цифру можна порівняти з кількістю абортів, зроблених за той же період – 42,6 мільйона.

Джерело: rodyna

Аборт є основною причиною смертності у всьому світі: через аборти гине втричі більше людей, ніж через інфекційні захворювання, які є другою причиною смерті.

База даних Worldometer, яка відстежує світову статистику у сфері охорони здоров’я, кількість населення планети та інші показники в режимі реального часу, також визначає кількість абортів, зроблених у всьому світі, на основі даних, отриманих від Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Останні доступні дослідження Worldometer показують, що у 2021 році в усьому світі було зроблено близько 42,6 мільйона абортів.

При цьому минулого року від інфекційних захворювань померло лише 13 мільйонів людей. Інші основні причини смерті тьмяніють у порівнянні з абортами, за даними християнського онлайн-журналу: 8,2 мільйона людей у всьому світі померли від раку, майже 5 мільйонів смертей спричинені курінням, близько 2,5 мільйонів – від алкоголю, майже 1,7 мільйона − від ВІЛ/СНІДу, понад 1,3 мільйона людей загинули в ДТП і майже 1,1 мільйона покінчили життя самогубством минулого року.

Читайте також:

Якби аборти офіційно були включені до причин смерті, то кількість смертей минулого року перевищила б 100 мільйонів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. А от президент Франції Еммануель Макрон закликав додати аборт до Хартії Європейського Союзу про основні права. Тобто він розглядає вбивство ненароджених дітей як «право».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button