Новини суспільстваХристиянські новини

Представник «Європейської Солідарності» Ірина Геращенко засудила ініціативи, спрямовані на захист ненароджених дітей

2 червня представник політичної партії «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко засудила ініціативи, спрямовані на захист ненароджених дітей. Також вона заявила про те, що українське суспільство «сексистське» і «патріархальне». Український політик висловив свою думку невдовзі після публікації «Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій про гідність і велич дару людського життя».

Джерело: rodyna.org.ua з посиланням на politteo.online

Геращенко, захищаючи аборти, заявила, що аборти – надто важка і болюча соціальна, психологічна, освітня, економічна проблема, яка точно не вирішується заборонами.

Також представник «Європейської Солідарності» наголосила, що статистика безжальна: українські чоловіки в середньому приділяють 10 хвилин в день на виховання дітей. Вона поставила питання: «Про це святі отці не хочуть пост написати?».

У своїй промові Ірина Геращенко виступила за запровадження «сексуальної освіти», хоча вона не пояснила, що саме вкладає в цей термін. А ще політик кілька разів наголосила на необхідності максимальної доступності контрацепції.

Однак однопартієць захисниці абортів священик ПЦУ Олександр Дедюхін, відстоюючи християнське бачення проблеми абортів, наголосив на неприпустимості її зведення до суб’єктивного жіночого ракурсу. Священик переконаний, що в багатьох відсутні причинно-наслідкові зв’язки. За його словами, йому палко пишуть, мовляв, не можна вважати жінку лише інкубатором, матка – це її тіло, а всі противники абортів нехай забирають ембріони й ростять їх самі.

Він зазначив, що ембріон в матку потрапляє внаслідок певних дій, вчинених самою жінкою. І якщо жінка вже дала згоду на одне, то будь ласка, нехай несе відповідальність, − пише Олександр Дедюхін. Також він зауважив, що відповідальність чоловіка набагато більша.

Читайте також:

Йдеться, що члени «Європейської солідарності» Ірина Геращенко, Марія Іонова та Іванна Климпуш-Цинцадзе є одними з найбільш помітних фігур українського політикуму у справі просування феміністичного порядку денного, а також відомі прихильністю до руху ЛГБТ.

Нагадаємо, що на офіційному сайті Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) оприлюднено звернення про гідність і велич дару людського життя. Релігійні діячі прагнуть стати голосом ненароджених дітей, яких сучасна «культура смерті» прирекла на мовчазну погибель.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Й ці та інші подібні ліволіберальні політфункціонери входять до складу “станового хребта” очолюваної “шоколадно-кондитерським” олігархом-мільярдером “Євросолідарності”. Тобто, по суті, перебувають на його спонсорському утриманні…
    Крім того, до гурту активних і найближчих партсоратників П. О., як добре відомо, належить і Олександр ТУРЧИНОВ…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button