УкраїнаХристиянські новини

ООН закликає Україну провести перепис населення

Координатор системи ООН в Україні з гуманітарних питань Асенефа Лубрані наголосила на необхідності проведення перепису населення в Україні. Про це вона заявила на Міжнародній конференції з питань реформ в Україні в Вільнюсі.

Джерело: Укрінформ

«Я хочу нагадати нам, що одним з викликів залишається те, що останній перепис населення України проводила у 2001 році. Вона пропустила серію переписів по всьому світу у 2010 році. Тому ми вважаємо, що це дуже важливо, тому що зараз ми не знаємо, який знаменник для розміру населення», – повідомила вона.

«В останній раз це було 48 млн, зараз населення оцінюється в 41,6. Але провести перепис, замість старого, важливо. Відповідно, дуже важливо, щоб кожен був включений», – додала вона.

Читайте також:

У грудні 2020 року Кабінет Міністрів схвалив розпорядження «Про проведення у 2023 році Всеукраїнського перепису населення».

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!