Новини суспільства

У Миколаєві масово підписують колективне звернення проти пропаганди ЛГБТ

5 грудня 2021 р. в церквах Миколаєва розпочалося організоване підписання звернень до представників влади проти пропаганди ЛГБТ.

Сотні жителів міста поставили підписи під зверненнями до Верховної Ради України, Президента, Прем’єр-міністра та органів місцевої влади з вимогами:

  • не ратифікувати в Україні Стамбульську конвенцію (конвенцію Ради Європи щодо жінок і домашнього насильства та боротьбу із цими явищами), яка легалізує і запроваджує поняття, що руйнують природні погляди на сім’ю, та два види статі − чоловіка та жінки;
  • відхилити проєкт закону №5488 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо боротьби з проявами дискримінації» як такий, що загрожує свободі вираження думки та слова, свободі віросповідання та світогляду, свободі мирних зібрань, свободі журналістської та політичної діяльності;
  • підтримати проєкт закону №6327 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за пропаганду відхилень від конституційних норм сім’ї, дитинства, материнства і батьківства», який передбачає покарання штрафами за пропаганду педофілії, гомосексуалізму та трансгендеризму;
  • скасувати рішення Ради з державної підтримки кінематографії №392 від 12.10.2021 р. про виділення державних коштів кінопроєкту «Мій юний принц», який популяризує так зване одностатеве кохання і одностатеві партнерства.

Збір підписів у церквах міста триватиме протягом місяця. Миколаївці закликають церкви інших міст України також взяти активну участь у цьому служінні, піднімаючи голос за істину та виконуючи заповідь нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа бути сіллю для цього світу: «Ви − сіль землі. Коли сіль ізвітріє, то чим насолити її? Не придасться вона вже нінащо, хіба щоб надвір була висипана та потоптана людьми» (Матвія 5:13).

Читайте також:

Тексти звернень та корисні поради щодо їх подання, з відеоінструкцією, можна знайти тут:

https://drive.google.com/file/d/1JMxHjhBAZuGy3CNZvIpBRTZHH91R-UZC/view?usp=sharing

Олександр Черно, м. Миколаїв, служитель Церкви Євангельських Християн-Баптистів «Перлина».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button